Koltuk altı sorunu bıktırdı

Epilasyon aleti kullanıyorum koltuk altım için ve batık oluyor kıl dönmesi oluyor ayrıca kara kara duruyor sıfır kol tarzı giyemiyorum bu yüzden.öff yaa bıktım bu dertten valla kızları görüyorum pürüzsüz cillop gibi koltuk altı kaldırıp resim bile çekiliyolar .kendime uyuz oluyorum neden ben böyleyim.aynı şey bacaklarımdada var .öööf be

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• O kızlar jiletle alıyorlar veya tüy dökücü kremle o yüzden. En sağlıklı yöntemdir jilet. Deri yenilenmesini arttırıp ölü deriyi kazıdığı için de o bölge devamlı genç kalır.

0|0
    0|1
    • jiletle alsalar okadar pürüzsüz durmaz ve ayrıca bugün jiletle alsan yarın dik dik çıkmaya başlıyo kıllar nedir bu yaa nedir bitmeyen çilem

• ya jilet kanatıyor ama jileti kullanırken napmak lazım sabunla köpürtmek mi lazım .d yada saç kremimi sürmek lazım yoksa fena kanıyo yaa kanamadan gidicem bigün

• Banyo jileti kullanmalısın. Aşırı gelişmiş jiletler var şimdi özellikle bayanlar için narin bölgelerde kullanılsın diye. Ne yaparsan yap kanatamazsın mesela o jiletlerle.

Erkekler Ne Diyor 11

• Bunun doğal bir yolu var halk arasında hamam otu diye gecer hem purussuz bir cilde sahip olursun hem ter kokusu yapmaz piyasada bur kaç çeşit var doğru olan ürünü alman'da fayda var

0|0
    0|0
  • :))) kusura bakma sinirden güldüm bir ara :D bu arada cillop kelimesinin anlamını biliyomusun ? :D

0|0
    0|0
  • Valla en güzeli lazer sonrada ren açıcı kremler var onarldan kullan işlem tamamdır;-)

0|0
    0|1
  • keşke gizliden sorsaydın nese tüy dökücü krem iyidir ama biraz tırtıklı gösterir.Komple gitmesini istiyorsan lazer.

0|0
    0|0
  • canım tek çözümü lazer bunun... küçük bütçelerle parça parça bile yaptırabilirsin...

0|0
    0|0
  • bir dermotologa gitsen herşey bitecek bütün sorun cözülecek

0|0
    0|1
  • Midemiz kalktı abla:(

0|0
    0|0
  • kaç günde bir çıkıyoki bu kadar şikayetcisin :)

0|0
    0|0
  • ayy kıyamam ya :/ ağda yapıosun ondan

0|0
    0|0
  • tüy dökücü krem al çok işe yarıyor ve haftalar boyunca çıkmıyo ayrıca inceltiyo

0|0
    0|1
  • Ağda kullan veya lazere girrrr

0|0
    0|1
    • ağda beceremiyorum :/ lazer de istiyorum ama çok para

• ben böyle değildim yaa çalışmadan duramazdım .şimdide evde bayadır durduğum için tembel oldum kilo bile aldım.D 6 kilo hemde :D belkide daha fazla

• boy kilo yaş kaç ?

Kızlar Ne Diyor 4

• kışı bekliyorum.lazer olcam :D para konusunu bi şekilde çözmeye çalış lazere git.benim de koltukaltlarım öyle.tek çözüm olarak da lazer kaldı.arkadaşın teki dermatologa git demiş ama o da çözüm olmadı.en iyisi hepsinden kurtulup daha çıkmamaları.öyle bi sorun yaşanmaz daha.lazerden sonra da expigment kullanıcam.renk açıcı krem.

0|0
    0|0
  • alemsin yaaaa :D :d :d bide şey oluyo koltuk altın yanıyo böyle çok kötü acıyo niye acaba :( bendede oluyo öyle siyahlık gitmiyo makineylen alıyorum hemen gene çıkıyo :(((

0|0
    0|0
  • para briktr lazere gt

0|0
    0|0
  • kalıp ağda kalıp ağda kalıp ağda. arastır ve kullan acıda yok tertemiz yapıyor ayrıca ölü deride temizleniyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...