Tutunamayanlar romanı...Okuyanlar var mı?

oğuz atayın tutunamayanlar romanını okuyanlar var mı ben yeni başlayacağım sizce nasıl bir kitap?

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Okuma alışkanlığı olmayan biri ''Tutunamayanlar hehe kalın kitap hemen okumalıyım '' diye başlarsa yarım bırakabilir normaldir. Eğer alışkanlığın yoksa önce ilgini çekecek şeyleri oku çünkü bundan sıkılabilirsin. Ama diyosan ki ben çok okurum, bu kitap Türk edebiyatının kilometre taşlarındandır, hemen başla derim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Burcunuz yengec ve turleriyse yani romantikseniz okuyjn gecermi orlic bu acilar bitter mi soyle

0|0
    0|1
  • Herkes okuyabilir ama herkesin anlayacağını ve zevk alacağını sanmıyorum...Çok uzun bi kitap ve derinlemesine bi anlatım var...İç sesi ile konuşan bi adam...Dediğim gibi, tarzın değilse, çok çabuk sıkılır ve bırakırsın...O yüzden hiç bi kitap hakkında güzel yada kötü diye yorum yapılmaz bence...

0|0
    0|0
  • kitabı neredeyse 250 sayfa okudum ancak hiçbir şey anlamadım. O kadar sayfa sonra bile anlamadıysam gerisini okumam dedim ve bıraktım . Dili ağır bir kitap. Sanıyorum da 750 sayfa falan.

0|0
    0|0
  • çok sıkıcı geldi bana :)

0|0
    0|0
  • alcaktım da 37 lirayı denkleştiremedim :)

0|0
    0|0
  • babam Çatlı,bozkurtların ölümü,bozkurtların dirilişi,dokuz ışık.

bunları okuyun arkdaslar

0|0
    0|0
  • Korsanını bulamadım.

0|0
    1|0
  • cok cok ıyı bır kıtap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kapağını açtığımda bana göre olmadığını anlayıp bırakmıştım.

0|0
    0|0
  • bazen ilgi çekici,bazen yavaş ve sıkıcı,bazen kafa gitmiş oğuzun alakasız seyler sokusturmus araya,ama enteresan bilgiler de içeriyor. dandini dastananın hikayesini ordan öğrendim mesela. ama en sonunda sıkıcı taraflara geldiğimde bıraktım.

0|0
    0|0
  • çok severim, mutlaka oku

0|0
    0|0
  • yarısında bıraktım.bana göre değil arkadaşını tanrısallaştıracak utanmasa :) kör ölür badem gözlü olur hesabı ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...