Bir kısa film senaryosu yazacak olsaniz..!?

Bir kısa film senaryosu yazacak olsaniz..! Hangi konu uzerine yazmak istersiniz.

0|0
1|1

En İyi Erkek Görüşü

• benim kiz arkadasimdan baska hickimsem yok onunda kimsesi yok. yasama sevincimi cok kaybettim. maddi durumum iyi ama bazen yasam bana pek anlamli gelmedi kafama sıkıp gitmeyi cok istedim. ama kiz arkadadimi tek birakamazdim onun annesi dogarken olmustu babasi ise biz tanistiktan 1 sene sonra vefat etti 4 senedir beraber yasiyoruz. onu tek birakip gidemezdim beni belkide hayata baglayan onun ta kendisiydi. ikimiz bir birimizin yarisiyiz, onu birakip gidemedim. bos zamanlarimda ise o kitap okur ben kafami uzerine koyup uyurum. bu bana yeter. bu yasamimin bir kesiti daha detayli anlatmak isterdim ama kelumeler yetmez. belki bu kesit sizin icin iyi bir senaryo olabilir. saygilar okuyanlara tesekkur ederim.

0|1
    0|0
    • Tabiki senaryo icin yasanmisliklarin olmasi her zaman duyguyu kitleye seyircilere daha gercekci olarak verir. Parayla saadetin olmadigi, sevenlerin; hayati boyunca gercekten ayrilmayacagini, olumsuzluklar olsa bile, sadakatin buyuklugu ile aşkın 5. Mevsiminde bir elmanin iki yarisinin olunabilecegi vs gibi icine konular islene bilir. Babacan yureklisin helal olsun

• saolun tesekkur ederim. emin olun sizde oylesiniz. hissedebiliyorum.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...