Oğuz Atay ne demek istemiş?

Artık benim pencerelerimin seyredilmesi söz konusu. Allahtan birinci kattayım. Fakat belli olmaz;belki de altı metre boyunda biri vardır, benim bir zamanlar duyduğum öfkeyi içinde taşıyan. Birden pencerede görünür ve bana hesap sorar. Biliyor musunuz albayım ne olmalı? Yeni bir gençlik yetişmeli:Altı metre, dokuz metre, on iki metre boyunda. Her biri bir kattan hesap sormalı:Neden duvarınıza mısır püskülü astınız?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• bir başına bu paragraftan çok da bişey anlaşılmıyo. Metnin tamamını okumak lazım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sadece yol üstü tabir edilecek yaşamlar değil, daha yükseklerde hatta en yüksek katlarda yaşayan evlerde izlenilmeli. burada dokunulmazlığın kalkmasını ve herkesin adil yargı önünde yargılanabilmesini söylemiş olmalı.

0|0
    0|0
  • Biz Oğuz Atay ın ne demek istediğini Oğuz Atay dan öğrenecek değiliz.

İmza Necmettin Elroy Erdoğan :D Kendimi şehzade sandım resmen. Açılın ben şehzadeyim.

0|0
    0|0
  • Genclikten sikayetci bence bilgisiz olmasindan. ogrendikce yukseliriz yukseldikce yeri gelir 12 . kattaki adama hesap sorucak mevkiye geliriz. oda bunu istiyor heralde gencligin bilgili olmasini ;)

0|0
    0|0
  • Şair cezaevini ya da askerliği anlatmış.

Darbe döneminde hapis yatmış olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...