Aylarca kredi kartımın, sadece asgari borcunu ödesem birşey olur mu? Bir sorun çıkar mı?

Limitim 1.200 , çok gelirim yok. kredi kartımın sadece asgari borcunu ödeyerek bir yıl idare etsem, bir sorun yaşar mıyım? Yoksa avukatlık falan olur muyum? ya da kartım kullanıma kapanır mı?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• 3 ay asgarisini ödersen kartı kullanamazsın ama

0|0
    0|0
    • Şöyle yaparsam bir sorun olur mu? Mesela 1. Ay asgari 2. asgari 3. Ay tüm hesap borcu 4. ay yine asgari 5. Ay asgari 6. Ay hedap borcu... Yani böyle gidermi?

• Şimdi benim kartım kapandı. maaşımı çekince tüm borcumu kapatıcam. Borcumu kapattıktan sonra, ilerki aylarda yeniden asgari tutarı ödeyebilir miyim? Yoksa bir daha asgari ödeyemez miyim?

• Öncelikle teşekür ederim
      Kart borcun bitince harcama yapabilirsin ama 3 ay tekrar asgari ödersen tekrar kapanır kartın

Erkekler Ne Diyor 7

• Asgari yatırıp kullanmaya devam edersen borcun katlanır. Kartı kullanıma senin kapatman gerek , yani at bir kenara sadece borcu kapatmaya yönel, yoksa katlamalı borç eninde sonunda zıvanadan çıkar

0|0
    0|0
    • Aa öyle birşey yapıldığını bilmiyordum. bu kartı kapattırabilirim

• faız odersın sadece.. kalan bakıye yuzde 2 lerden baslayan faizlerle ucretlendırılır yenıden, asgarı odedıgınız muddetce sorun yasamazsınız

0|0
    0|0
    • Yani 3 aydan sonra kart kapanır ama mahkamelik olmam öyle mi?

• Demek istediğim sadece asgari yatırma hakkımız 2 defaymış. kredi kartımın tüm borcunu kapatınca, bu hak yeniden kazanılır mı? Yoksa benim 2 kez sadece asgari ödeme hakkım bir daha olmayacak mı? bitmiş midir?

• Evet biz kazandırıyoruz bankalara

• Birxsey olmaz , sadece dunya faiz odersin.. bir nevi , asgari tutarlar havaya ucar... bakiye yerinde durur..

0|0
    0|0
  • İcra kapına gelir

0|0
    0|0
  • Geri kalan tutar icin faiz islsr o akdar avukatlik olmazsin

0|0
    0|0
  • Saçma sapan bir soru bence

0|0
    0|0
  • olmaz odeyin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Gizli arkadaş yeterince aydınlatmış bu konuda , bende kullanıyorum kredi kartı , ya asgari ödüyodum ya da asgarinin 100 tl üstünü yatırıyodum.. İnternet alışverişi , gezme tozma derken 1,500 üstünde harcamayı gördüm , neyseki toparladım şimdi borcu sıfırladım kartları kafamda yok ettim ihtiyaç halinde kullanıcam artık.

0|0
    0|0
  • asgarisini ödemen yeterlidir fakat kredibiliten düşer. ileride bankalara muhtaç olmazsın umarım

0|0
    0|0
    • Kredi bilitem düştü bile maalesef😞

Yükleniyor...