Dizilerin yeni sezonlarında ne olabilir?

dizilerin yeni sezonlarında neler olabilir?benim en sevdiğim pis yedili acaba onun yeni sezonunda ne olabilir?başka sevdiğiniz dizilerin de yeni sezonlarında neler olabilir?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Türk dizilerini takip etmiyorum takip ettiğim bir kaç yabancı dizisi var: Spartacus, house m.d

1|0
    0|0
  • Behzat Ç nin yeni sezonun merakla bekliyorum.

0|0
    0|0
  • Hayatım boyunca bir tek lost'u takip ettim o da berbat bir sonla bitince dizi izlemeye karar verdim =)

0|0
    0|0
  • Yine sacma salak seyler olacak ne olabilir pis 7lide yahu. Asil Dexter'da neler olacak bunlari dusunun

0|0
    0|0
  • game of throns. düşünmek bile istemiyorum..

0|0
    0|0
  • Muhteşem yüzyıl dizisi hayranları yeni sezonda Brad Pittle savaş var!

0|0
    0|0
  • Türk dizilerinden yalnız Behzay Ç'yi izliyorum mükemmel bir sezon bizi bekliyor..

0|0
    0|0
  • öyle pek farklı seyler olmayacak bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Deniz yildizini merak ediyorum yeni sezonda acaba neler olacak Demir Efsuna kavusacak mi ? Aykut o yangindan kurtulup yasamina devam mi edicek yoksa olcek mi .

0|0
    0|0
  • MUHTEŞEM YÜZYIL BAŞLASIN ARTIK! Bir de Öyle Bir Geçer Zaman Ki'ye bakıyorduma rada zaman geçsin diye. Bir Çocuk Sevdim'i izliyordum yine bir ara sonradan bıraktım sezon finalini izledim onun da ilk bölümünü izlerim.The Vampire Diaries 12 Ekimde başlıyor meraktan ölücem!

0|0
    0|0
  • yer gök aşkı merak ediyorum catlak bade yaktı evi:D

0|0
    0|0
  • feriyada feriya gerçekten ölürse izlenmez..

0|0
    0|0
Yükleniyor...