Kitap okumayı sevenler bakar mi?

Evet kitabimin üçüncü bölümü nasıl olmuş olay akışı iyi mi bakar misiniz
www.wattpad.com/story/22448643-boyutlar-arasi-ak

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Aslında kitap beni anlatıyor biraz.
    Karamsarlık dolu gerçekler ön planda. Hayatın sıkıcılığı ön planda.
    Okuyacağım bu kitabı.

0|0
    0|0
  • Hikaye ve roman tarzındaki kitapları aynı türk dizileri gibi boşa zaman kaybı olarak görüyorum senin kafandan sallayarak yazdığın bir şeyi okuyup neden vakit kaybedeyim ki? bana ne katacak ?

0|0
    0|0
    • Ne hoş bir bakış açısı. Yabancilarin kafadan sallayarak yaptığı bilim kurgu filmleri de o zaman senin için zaman kaybı olmalı. Ama onları izliyorsundur

• Evet yüzlerce var bitince hepsine gonderecegim bir haber sitesinde yazarlık yapıyorum zaten. Ordan bağlantilar da kuracagim

• Anladım ama iş hayatına çok erken atılmışsın yaşın kaç ki şimdiden haber sitesinde yazarlık falan yapıyorsun? hem bu haber sitesi özel bir site mi yoksa tüm türkiyenin bildiği ve okuduğu bir site mi ?

• kitap mı. o ne be

0|0
    0|0
  • Öyle bir adetim yok daha))

0|0
    0|0
  • Sürükleyici fakat devrik cümleler çok, birde en önemlisi konudan konuya geçiyor insan okurken bir şeye tam odaklanmışken başka bir konu dikkat dağıtıyor.. Yinede başarılarınızın devamı dilerim..

0|0
    0|0
    • Devrik cumleleri duzeltmeye çalışıyorum sürekli şimdilik bu kadar oluyor

• Bende çok iyi bir kitap okuyucusu olarak amatörce eleştiri yazdım. Yinede sürükleyici sonuna kadar devam..

• bu ne ya dizi gibi böyle insanı merakta bırakarak bölüm mü bitirilir? Devamı ne zaman?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...