Israil'de ve Sırbistan'da Türklere nasıl davranıyorlardır sizce?

ya da oralara giden Türk var mıdır ? biliyorsunuz bu ülkeler Türk düşmanı

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• Onlar da bizim için aynı şeyi düşünüyorlar. Aylaar önce bir İsrailli ile telefonda konuşmuştum, bir konu hakkında çalıştığım kurumla iş yapması gerekiyordu ve Türkiye'ye gelecekti. Benim oraya gelmem sorun olur mu dedi. Neden olsun bekliyoruz sizi dedim... Yok yahudiyim ya, sorun çıkmaz di mi diye sordu.

Yani insan her yerde insan. İyisi var, kötüsü var, korkuları var... Herkes insanlığını koruyabilse, karşısındakine saygı duyabilse, yaşama karşı, birbirimize karşı ön yargılarımızdan da, korkularımızdan da kurtulurduk.

...diye düşünüyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• türklere bdp kck pkk lılardan daha tehlikelisi olamaz. geçen bir gazetede israile iş adamı gitmiş. o kadar iyi davranmışlar ki adam ibranice bile öğrenmiş şimdi orda yaşıyor. kişisel ve siyasi politikalar haricinde insanlar neden birbirini öldürsün ki.

0|0
    0|0
  • Gayet normal davrandılar İsrail de,atmosfer gayet güzeldi bence... ülke politikası olarak değerlendirmeyin herşeyi.

0|0
    0|0
  • ısraıl arkadan sırbıstan yandan koyma peşinde..

0|1
    0|0
  • sanki Türkiye israil düşmanı değil görüyoruz burada nasıl davranıyorlarsa orada da öyle davranırlar bize

0|0
    0|0
  • israili tavsiye etmem, sırbıstan belki

mecbur değilsen gitme orayada

0|0
    0|0
  • diyarbakırdan iyidir bence

0|0
    0|0
  • Gittim ikisine de kimse kimseye düşman değildi, insan olana kimse birşey demez.

0|0
    0|0
  • O ülkelere mi gitmeyi düşünüyorsun?

0|0
    0|0
    • belki sırbistan

• Bu ülkelerle ilgili forumlar vardır, oralarda bulabilirsin bu ülkelerde yaşamış insanları, onlar daha sağlıklı bilgi verirler sana...

• ülkeler insana dusman olmaz, insanlar ınsanlara dusmandır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sırbistana kuzenim gitmişti bi sorun yaşamamıştı ama bilmiyorum genede

0|0
    0|0
Yükleniyor...