Hans Zimmer mi Jesper Kyd mi? Hangisinin yapıtları daha dikkat çekici ?

21.yüzyılın en iyi composer'ları arasında ben 2 tanesini görüyorum daha farklı önerileri paylaşabilirsiniz lütfen linkle beraber 1 adet müziğide paylaşın

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Hans Zimmer . Bugün baktım da Buz Devri 4ün müziği de ona aitmiş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tabi ki Hans Zimmer.

Ama bu, Kyd'in başarısız olduğunu göstermez.

Assasin's Creed'i iyi bir ses sistemiyle ya da müziğine dikkat ederek oynayanlar, Jesper Kyd'in dehasının gözardı edilemeyecek olduğunu bilirler.

0|0
    0|0
    • Birde Hitman tabiiki özellikle blood money Ama şu andaki favorim Timothy michael wynn link .

• Timothy'i James Dean Forever Young'dan hatırlıyorum sanki ama emin değilim, eğer o ise evet iyiydi. Telefondan girdiğim için araştıramadım şu an :/

• Bunlar mı bizim karnımızı doyuracak ya.Bunlar mı bize para vericek bunlarmı bişey olduğumuzda yanımızda olacak.Hiçte dinlemem yabancı kişileri

0|0
    3|4
    • Karnınız açsa gidin çalışın kimseden yardım istemeyin burada kimseyede ahkam kesmeyin kışkırtmayın buna benzer burada binlerce soru soruluyor .

• Aaaa algılama yeteğinizde kıt demekki sizin durum bayağa kötü geçmiş olsun .

• Sağolasın iyi dileklerin için teşekkür.ler

Erkekler Ne Diyor 4

• Hans Zimmer'i daha çok beğeniyorum.Bu listeye Clint Mansell,John Williams da eklenmeli.

0|0
    1|2
  • Hans iyidir

0|0
    1|2
    • Hey Kardiyo neden böyleler.Yani karşıt düşünceye karşılar.Hep iyi olumlu cevaplar alacaksınız diyemi söz verdilerki bunlara siteye girerken.

• Hans zimmer kesinlikle..

0|0
    1|2
  • Hans Zimmer derim. Alan Silvestri, Howard Shore , John Williams da iyidir.

0|0
    1|1
Yükleniyor...