1 Ay sonra Ordu'ya 2 Ay sonra İstanbul Geleceğim Bana gezilecek yerler Önerir misiniz Ks Halkı?

Açıkçası Hiç deniz görmedım ve Kırsehır 'den ve kendı memleketımden baska bır sehıre de gıtmedım :( Gezilecek yerler önerırmısınız? Dini Yerleri desöylersenız sevınırım arkadaslar.. Tesekkurler şimdiden. Bırde Tanıdıgınız Çok ıyı bır hoca varmı? İçinde ALLAH korkusu ve aşkı olan? Acill.

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• tek başına gezeceksen zor olur kaybolursun koca şehirde :) sana tramvaydan fazla uzaklaşmadan gezebileceğin yerleri söyliyim, tek başına bile rahatlıkla gezebilirsin buraları, oldu ki kayboldun tramvayı sor gösterirler zaten :D topkapı sarayı, kapalı çarşı, ayasofya, sultanahmet, gülhane, eminönü, ordan bir boğaz turu yaparsın fiyatını sormuşsun max 15tl. boğaz turu bitince ordan galata köprüsünü geçerek galata kulesine git, sonra yukarı taksime çıkarsın istiklal caddesini falan görürsün. bunları bir güne sığdırabilirsin sanırım ama bayağı yorulursun :D sabah çıksan akşama anca biter

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ordu memleketim İstanbul yasadigim sehir tm adamina sordun :) iki sehirde cok guzel bol bol gez ordu kirsehire gore buyuk ama istanbula gore kucuk en can alici nokta teleferikle boztepe :) İstanbul ztn saymakla bitmez :)

0|0
    0|0
  • valla anlatmak la olmaz bence kardeşim sen gelince beni çaldır ben seni gezdirim İstanbul'da :D

0|0
    0|0
  • İstanbul da sarıyer istinye emirgan tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Tarihi yarımada da bir sürü tarihi türbeler , camiiler var. Ayrıca zaten bilinenlerde var

0|0
    0|0
  • ben gezdiririm sana istanbulu arkadaşım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...