Ben o güzel kitap yazan arkadasiniz. Şimdi yeni bir bölüm yazdim nasıl olmuş bakar misiniz? Herkese +1?

www.wattpad.com/story/22448643-boyutlar-arasi-ak
Hikayem bu arkadaslar ilk iki bölüm güzel okunma aldı şimdi üçüncü bölüm de geldi yorum bekliyorum nasıl gidiyor? ?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bu tür okumam ama yazım tarzın ve anlatımın hoşuma gitti sürükleyici olmuş çıkarsa okurum yani ama imzada isterim 😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Vaay :D Daha fazla edebiyat hiç fena olmaz ;)

1|0
    0|0
  • açık konuşayım mı? hıc yaratıcılık yok.. ve kelimelerı telafuzundakı hatalar, noktalama yanlışları vs. neyse hepsını gectımde ınan bana çok sıkıldım benı hıc cekmedı hatta başta kaybettın..! süslü püslü kelimeler kullanmayı dene, insanların kafasında o anı canlandır yaratıcı ol.. akıcı olmaya çalış, aynı şeylerı cok uzatarak kıtap yazılmaz bıyerden sonra sıkılıyor ınsan!
    işin özeti bizimlen deyılsın :p :)) (şaka şaka kızma sakın)

0|0
    0|0
    • bu benim ilk yazı deneyimim hani belirtmek istedim. profesyonelim dememiştim

• evet bu yüzden eleştiri velinimettir

• tabıkı saygı cercevesınde oldugu sürece..(kimileri sadece acık yakalamak için yanı kotu nıyetle eleştririr cunku bu onların egolarını ve eksık yanlarını tatmın etmek ıcındir, cevremde fazlasıyla var:) )

• Hangi boyutlar arasii alternatif evren mi oyle ise okucam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Az once okumaya basladim, hayal gucun mukemmel ^^

0|0
    0|0
Yükleniyor...