İncir Reçeli 2'nin sountrackini dinlediniz mi?

Film saçmaydı bence. Bilet parasına üzüldüm açıkçası ama bu şarkı beni benden aldı. Halil Sezai hayranı da değilimdir ama şarkı güzel olmuş cidden..
http://www.youtube.com/watch?v=1EOuvqY-7Uw

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• tek başına soylediği için daha güzel bence

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bence de harika beyaz giyme filan harika yapmis

1|0
    0|0
  • l*n 20 lira verdim 2 kisi gittik canim yandi

1|0
    0|0
  • bence filmdeki en güzel şey buydu;
    http://www.youtube.com/watch?v=Gz0_fWB02JY

0|0
    0|0
    • bunu unuttum ya ben:/ kesinlikle güzeldi...

• kesinlikle öyle birinciyi çok beğendiğim için izledim ama keşke zirvede bıraksalardı dedim :)

• aynen uzatmanın anlamı yokmuş boş yere.. tek kazancım bu iki şarkı oldu :)

• Bu şarki film cikmadan cikmisti yenimi duydum
    Bide bu halil sezai kimse bilmezken jolly jokere cikiyodu taksimde orda dinliyordum, kesin patlar bu adam diyodum kezada ole oldu..

0|0
    0|0
  • Çok güzel ben beğendim filmede gittim bence güzeldi tek başına gidilir aşk filmine ondan beğenmemişsinizdir

0|0
    0|0
  • hayır..

0|0
    0|0
  • Hoş ama sözleri anlamsız geliyor çoğunun çok derin

0|0
    0|0
  • Film de müziklerde super.

0|0
    0|0
  • Nicee...

0|0
    0|0
  • harıka cok guzel yaa

0|0
    0|0
  • Sound track !

0|0
    0|0
  • Başı güzel sadece hastayım şu sese :) geresini pek az edemedim.(

0|0
    0|0
  • Bunu sibel can ile mukemmel soylemis

0|0
    0|0
    • ben o halde pek beğenmedim. sibel can'ın sesi çok ince kaçmış ve şarkının müziği bir değişik olmuş

• Bilmem benim hosuma gitmisti

• bir şarkı kazanmışsın işte. Diğer filme giderken haber ver ben ısmarlarım

0|0
    0|0
    • pollyanna akraban mı :) eyvallah haber veririm bir daha sinemaya gidişimde

• tamam haber veririm :P

• İlk defamı sanki işe yaramaz bir filme gidiyorsun.
    Neyse bu şarkıyı bir tek ben sevemedim galiba.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• İlk çıktığı hafta izledim. İlk filme kıyasla ikinci film cidden olmamıştı. (Bi daha yapsınlar :) )
    Arada söylenen sağlam bir kaç söz vardı ki onlar da olmasa film hiç birşeydi bence. Film de en çok sevdiğim sahne Galata kulesine içtikleri sahneydi sanırım :)
    Sound track'ı belki de en çok bu yüzden sevdim.

1|0
    0|0
  • Muslum Gurses'in affet sarkisi disinda aklimda hicbirsey kalmadi. Sarki tercih edeceksen bunun hakkı yenilmemeli.

1|0
    0|0
  • Film gayet mantıklı sözler içeriyordu. Ben sevdim açıkçası heleki repliklerini. Insani düşündürüyor

1|0
    0|0
    • saygı duyarım görüşüne ama dediğim gibi birinci film daha anlamlıydı... o repliklerin hepsi çok derindi farkındayım bende ama sonuçta filmi bu kadar karmaşıklaştırmak herkes için bir anlam ifade etmez... birkaç sahne dışında sevemedim ben..

• Ben zaten felsefe sevdgimden etkisinden cikmam bir gunumu aldi sozlerin. Agir bir film olmus. 3. Zaten artik islemez bence. Bakalim unutursam fisilda nasil

• ben de severim felsefe... düşünmek... irdelemek falan ama film ne bileyim basit olmalı en azından romantik bir film... bende merak ediyorum unutursam fısıldayı güzel bir film gibi ama bakalım

• Halil Sezai hep film yapsın adamın şarkıları sadece filmlerde patlıyo.
    Süper ya Filmi hakkında bir ton yorum yapabilirim orası ayrı bir durum tabiki.1 kadar güzel olmamış ama izlenebilir

1|0
    0|0
  • Dinledim bıktım

1|0
    0|0
  • tek basina daha güzel

1|0
    0|0
  • evettt güzeeeel

0|0
    0|0
  • Zevkler ve renkler tartışılmaz tabi ki de filmi beğenmemiş olabilirsin fakat filme saçma demek manasız. Açıkçası filmde bir saçmalık göremedim aksine replikleri falan çok anlamlıydı.
    Senin de bahsettiğin gibi filmin müzikleri çok güzeldi."Galata"yı Sibel Can ile söylediğinde dinlemeye bile tenezzül etmemiştim, Halil Sezai'nin şarkıyı solo olarak söylemesi çok iyi olmuş. Filmdeki diğer şarkılarda "Galata" kadar güzeldi.

1|0
    0|0
    • şu açıdan dedim birinci filme kıyasla saçma olmuş... orda bir kurgu bir duygu vardı ama bu filmde birkaç sahne dışında beğenmedim açıkçası...

Yükleniyor...