Metal dinleyen arkadaşlara sorum?

arkadaşlar sizi metal müziğe ısındıran olay nedir?
niye dinliyorsunuz?
amacınız nedir?
mantıklı cevaplarınızı bekliyorum.

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ciddi anlamda bir şey hissettirebilen bir müzik türü.
    Özellikte şu modern dünyada bana özgür ve güçlü hissetiren bir müzik türü.
    Ve tür olarak yelpazesi de o denli geniş ki!
    Guns'n Roses la Civil War'da iç savaşı anlatıp Paradice City'de çıplak kadınların, biranın, pizzanın olduğu bir şehre gidersin.

İron Maiden ile Trooper la Ruslara saldırırsın, Run to The Hills ile Beyaz adamdan kaçarsın.

Amon Amarth ile denize açılıp yeni diyarları yağmalarsın.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Rock/metal muzik, diger tum muzik tarzlarindan cok daha fazla duygu icerikli ama cogu insan bunu anlayamaz, "ne bu ya, gurultu patirtidan baska birsey degil" tarzında tepkiler veriyor. Ama icindeki o duygu, haykirma ve o gitarin sesinin verdigi huzuru anlayabilenler icin metal bir yasam tarzi. Filozof konuştu bye. dfghj

0|2
    0|0
  • rocktan dolayı merak sardım metale. sözleri, müzikleri güzel. pop şarkılarında müzik pek iyi olmuyor ama metalde baya iyi :D

0|0
    0|0
  • Dinlediğimde şarkı bitene kadar verdiği huzur ve hiçbir şeyi kafama takmama duygusu yüzünden dinliyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Önceden ne l*n bu tenekeye vuruyolar gürültü falan derdim ama ilk alışma sürecimde sesin bana hoş gelmesi etkili oldu, saygılar

cayırt

0|0
    0|1
  • kardeşim en kısa ve net cevap zevk

0|0
    0|0
    • nasıl bir zevk bu diğerlerinde olmayan onda olan :)

• kızdığım için öyle yazmadım yanlış anlama bu arada kardeşim gırgıra vurmak için yaptım

• seks

0|0
    0|0
Yükleniyor...