İstanbul Avrupa yakasında gezilecek yerler nelerdir?

tarihi yerler dışında gezilecek yerler söylermisiniz?

Güncellemeler:
Cihangirdeki Harbiye Residence otelini biliyormusunuz?nasıl bir yer ?orda kalıcam

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ben şimdi İstanbul'da olsam Ortaköy'de kumpir yerdim.

Taksimde bir park vardı orada oturup soğuk bir kola içmek isterdim.

Aç olduğumdan aklıma yeme içmeyle ilgili şeyler geliyor, sağlıklı düşünemiyorum :)

Bebek tarafları iyidir, akşam oralarda sadece yürüyüş yapmak bile benim çok hoşuma gider şahsen. Taksimden aşağı tünele yürümek güzeldir, eski havası olmasa da oradaki barlar filan iyidir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• üsküdar kızkulesi civarı gez, akşam otur etrafta mekanlar da var. cafe disco vs.

eyüp - pier lotti tepesi

ortaköy - kumpir yenebilir, hemen ordan kalkan boğaz turları da favorimdir. eminönünden kalkanlar gibi kalabalık ve çoluk çocuk olmaz..

zaten cihandirsin Taksim - İstiklal caddesi

İstanbul tarihi yarımadayı sen yine bi gez, müzelere girmesen bile atmosferi yeter...

Emirgan korusu ve sahili boyunca yürüyebilirsin.

0|0
    0|0
  • istinye yeniköy baltalimanı emirgan tarabya kireçburnu

0|0
    0|0
  • sarıyer sahil bebek ortaköy rumeli hisarı kalender nişantaşı beşiktaş beyoğlu emirgan (emirgan koru) gibi yerler

0|0
    0|0
    • Arkadaş Yazılcak Yerleri Yazmış...

• yada şöyle diyeyim beşiktaştan sahilden başla yürümeye gidebildğin kadar git sarıyere doğru baştan sona boğaz manzarası havası muhteşem oalcak hafifte yagmur yagarsa oh sonra gir bikafeye kahve iç günün çok güzel geçecek :)

• Halkalı,Bagcılar,Güneşli,Merter :)..Şaka Bunlara Ek Olarak Cihangır,Mecidiyeköy,Eminönü,Beyazıt Yazılır...

• İst'te Oturmuyomusun ?

0|0
    0|0
  • bakırköy sahil

0|0
    0|1
  • denize git

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İstiklal,Nişantaşı,Akmerkez,Cevahir,Pierre Loti,Bebek,Ortaköy sahili,Eminönü şimdi aklıma bunlar geldi geldikçe ekliycem

0|0
    0|0
  • beyoğlunu istiklali gezebilirsin , ortaköy ayrıca boğaz turuna da çıkabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...