Kapat

Düşünsenize herkez ölmüş dünyada bir tek kendiniz kalmışsınız?

Ve bir gücün sizi yavaş yavaş uçurduğunu düşünün. düşünün uçuyorsunuz gökyüzüne ucuyorsunuz. bulutların arasından geçtiğinizi düşünün. uçuyorsunuz türkiyeyi gördünüz yavaş yavaş dünyayı görmeye başladınız. uçmaya devam ediyorsunuz ve kulaklarınız basınç oldu. heryer karanlık oldu. dünyayı görüyorsunuz ve uzayda olduğunuzu anladınız. uçmaya devam ediyorsunuz. korku ve dehşet içindesiniz. hala uçuyorsunuz ve marsı jupiteri saturnu ve uranusü geçiyorsunuz ve neptuna geldiniz korku ve dehşet içindesiniz. çığlık atıyorsunuz kimse duymuyor. sonsuza dek ölmiceğinizi düşünüyorsunuz. ve korktuğunuz başınıza geliyor. ve ağırlık sizden gidiyor neden mi? çünkü uzay boşluğuna düştünüz. artık uçmuyorsunuz düşüyorsunuz. senelerce düşüyorsunuz. heryer karanlık. ölmek istiyorsunuz. Nasıl ölmeyi düşünürdünüz? :D

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• Ne aldıysan apla kafa süper olmuş sen harbi uçuyon hayale bak.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 19

• Ne içtin sen Allah aşkına söyle bende içeceğim aynısından...

1|0
    0|0
  • http://i.capsspot.com/s/38/2/532097.jpg

Kırmızı şeritteki sana değil. Ama senin hayal gücünle bunu yapanın ki kapışır..

0|1
    0|0
  • Hayal gücüne bir maşallah dedim içimden :)

1|0
    0|0
  • Hayal gücüne hayran kaldım herşeyi düşünmüşssün ama atmosfer farklılığını neden düşünmedin? :)
    Ölmek için birşey yapmana gerek yok ölün uçuyor zaten :))

0|0
    0|0
  • Güzel hayal de burak uzayı stratosferin alt katmanına varmadan irtifa ve ani sıcaklık düşüşünden öldüm zaten

0|0
    0|0
  • Göktaşı ile kafa kafaya çarpışarak :D

0|0
    0|0
  • Kafam kesilerek

0|0
    0|0
  • Bundan kolay ne var knk bir elimle ağzımı. bir elimle burnumu kapatırım ölürüm

0|0
    0|0
  • Gözlerimi kapatırım..

0|0
    0|0
  • korkutma bzi iiiiyi misin? :))

0|0
    0|0
  • Patlıyorsun yutuyorsun şekerleri bizi tutuyorsun yaaa:)

0|0
    0|0
  • aç susuz geberirsin marsa kadar zaten.

0|0
    0|0
    • Uçtuğuna inanıyosun ve acıkmayacağına mı inanmıyorsun kardeşim :)

• anti gravity olayı karşılaşılabilir bir hadise olsa da açlık ve susuzlukla mücadele edemezsin. sucuklu yumurta çeker benim canım aga.

• Atmosferden çıkarken öldüm zaten ben

0|0
    0|0
  • Ben efsaneyimmmm :D

0|0
    0|0
  • Arkan açık kalmış uyan bence

0|0
    0|0
  • nasıl hayl dünyan var

0|0
    0|0
  • Sonunu merak ederim la ben sabrederim illa bir notada ölücem zaten. Ne gerek var atraksiyonlar

0|0
    0|0
  • Kullanma diyorum şu hapları sana kaç oldu yaaa ;)))

0|0
    0|0
  • Astronot kıyafeti gibi bişey vardır illa yoksa bulutların üstünde parçalara ayriliriz :) eger o kiyafetten varsa cok afedersin içine iyice ossururum kendi kokumda boğularak ölürüm hahah :D

1|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...