İstanbul sizce nasıl bir şehir?

Çoğu insan İstanbul'un kalabalığından rahatsızlık duyar fakat ben İstanbulu çok seviyorum ya siz?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ülkedeki en yaşanabilir şehir olmakla birlikte en rezil yerlerden biri. Çarpık kentleşme, altyapı yetersizliği, rant ve peşkeş yüzünden çok affedersiniz ama piç ettikler güzelim şehri. I. Konstantin görseydi halimizi çok pis küfrederdi.

0|1
    0|0
    • Adamın yaptırdığı şeylerden bir tanesi bile ayakta değil, heralde burası Konstantinopolis değil derdi bence.

Kızlar Ne Diyor 2

• görmedim duymadım bılmıyorum :) :) :)

0|0
    0|0
    • Ama işitmişsin, o da güzel (:

• saka yapıyorum 2 kez falan geldım ama bence ahım sahım bı sehir değil oradan daha güzel gezilmeye değer sehirlerimz var bence :)

• gezip eglenmek için çok güzel bir şehir bende seviyorum ama yaşanacak şehir degil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• altyapı yetersiz, ulaşım berbat, sağlık kötü, km başına düşen insan sayısı çok fazla. istanbulda yaşıyorsan nişantaşı, etiler, caddebostan, bebek, moda, tarabya gibi semtlerde yaşayacaksın, yoksa istanbulda yaşmanın bir anlamı yok.

0|0
    0|0
  • çok güzel, çok kalabalık, dışarıdan gezmek için gelenlere yaşanılmayacak kadar çok pahalı bir şehir. Para akışı olduğundan ist. da yaşayan fazla etkilenmiyor.

0|0
    0|0
  • İstanbul'un kalbinde kaç AŞIK yatar daha kaç milyon kişiyi taşır bu kalp

0|0
    0|0
  • dünyanın en güzeli

0|0
    0|0
Yükleniyor...