Dracula başlangı̇c?

Türkleri bu denli berbat gösteren resmen tarihi sapitarak gösteren bu film hakkında yapılabilecek bisey var mı nasil tepki gösterebiliriz :/

0|0
17

En İyi Kız Görüşü

• En güzel cevap ayni şekilde bir film çekerek ancak filmde onların tarihine soverek verilebilir. Güzel olur

1|0
    0|0
    • Ben kimsenin tarihine sovmekten yana değilim sadece çok raahtsiz oldum daha saygin olabilirlerdi

• Sövmek dediğim küfür değil, ince ve zeka ürünü bir senaryo. Mesaj yerine gider

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• flimi izledim finali disinda güzeldi bence..
    Fatihi asla öldürmedi Dracula..
    Ama osmanli askerleirne yaptigi o kaziga oturtma dogruydu..
    Bence sonu olmamis..

Ve ayrica Herkes olaya kendi acisindan yaklasiyor. flimdede böyle..
    Dizilerdede böle

0|0
    0|0
  • evet çok saptırmışlar.

0|0
    0|0
  • Geri-zekalı senaryo, Saçma film.

0|0
    0|0
  • Çok güzel film

0|0
    0|0
    • Filmde türkleri böyle gostermeselrdi 10 verirdim ama bu yaptiklari çok saygisizca

• Adı üstünde senaryo. Abartmayın

0|0
    0|0
    • Lütfen abarti deme filmin konusu türklerin barbar olduğu çocukları esir alip kirbacla zorla savaşmaya zorlamaları şiddetten başka bisey bilmedigimiz üzerine kurulu izlerken sinirden dislerimi sıktım fatihsultan mehmet i nasil boyle gösterirler ve de olum sebebi bir vampir naziler üzerinden cekseydiler filmi hem hakediyodular da

• Haberleri takip et o zaman pc'de

• İki yildirda haber izlemiyorum beni rahatsız edecek negatif duygulardan uzak durmaya calisiyorum
      Yorum için teşekkürler galiba ifade edemedim kendimi

• İzleme bu kadar basit.''Çamur at, izi kalsın'' her zaman yaptıkları şey.

0|0
    0|0
  • Kasma kasma kasma kalmadan da olur :D film la bu altı üstü

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...