Büyük oyuncu Erdal Tosun hakkında

büyük oyuncu erdal tosun hakkında ne düşünüyorsunuz? hangi rolünü çok beğendiniz ? underrated olduğunu düşünüyorum katılıyor musunuz ?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Su an Ibretı Aılemde oynuyor kendısını begenıyorum orda =)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Buyuk oyuncu Necdet Tosunun oglu olan Erdal Tosunda babasi gibi iyi bir oyunculuga sahip . Siyah-beyaz donemin ayni zamanda Turk sinemasinin komedyeni olan hafizalarimizda lokantaci, leblebici rollerini oynayan komedyen oyuncunun oglu olmasiyla babasinin meslegini devam etmektedir . Her ne kadar babasi gibi basarili bir oyuncu olmasa da hepimizin severek izledigi filmleri ve dizileri var. Erdal Tosunun en sevdigim dizilerinden 2002 yilinda yapilmis olan Yarim elma adli dizisi. Ve 2012 yilinda basliyan Ibreti Ailem dizisini de izlemekteyim

0|0
    0|0
  • iyi bi oyuncu olduğu tartışılamaz.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• oynadığı her karakterde ayrı başarılı ve çok yetenekli.Komedi filmlerinde mutlaka takip edin bu adamı :)

0|1
    0|0
  • çok usta bir oyuncu..1 demet tiyatro daki mafya babasını iyi oynuyordu

tabi bir de bu film link

0|1
    0|0
  • Müthiş bi oyuncu, bazen film izlerken oyuncu isimleri geçerken erdal tosun içinde oldumu film bana daha zevkli geliyor, erdal tosunun oynayıpta kötü olan hiç bi film yok bana göre

baba mesleği nasılsa olsa, babasıda usta bi oyuncuydu yeşilçamın naci tosunu link

gerçekten mükemmel oyuncu erdal abi.

0|0
    0|0
  • Yorum yok bu Soruya yanit alamazsin cünkü herkez farkli Düsünüyor :)

Hadi benim Cevabi en iyisi Secde bara bu Soru bi ise yarasin :)

0|0
    0|0
  • Erdal Tosun iyi bir oyuncu

0|0
    0|0
Yükleniyor...