Sıkılmadan izleyebileceğim film veya başka bir şey önerebilecek olan var mı?

Genel olarak yüzüklerin efendisi, 300 spartalı, 2. dünya savaşı içeren filmler tercihimdir. efsane filmleri izlerim izlemediğim film var mı bilmiyorum sizin bana önerebileceğiniz var mı güzel bir şeyler?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bir film erbabı olarak V for vandetta - Yeşil yol - Hayat güzeldir - Limitsiz- Bende film çok izleddiysen söyle sana güzel birşeyler bulurum ben :) erbabı dediysek harbi erbabıyım :)

• dördünü de izledim çok güzel filmler başka var mı

• Öncekileri Göster
    • Önemli değil filme ihtiyacın olursa söyle ben yardımcı olurum :))

• hay o limitsiz filmi:D adam beni delirtti:D ama evine gelen adamlardan çok güzel kurtuldu:D

Kızlar Ne Diyor 6

• kill bill serisi favorim zaten izlemediysen kaçırmaleon adaletin peşindeesaretin bedeli (bunuda hala izlemediysen kesin izle )

• testerei izle :)

• Ne anlarsınız o flmlerden yaa yanıı sabahtn hemde :DD Aç bi kemal sunal '' sahte kabadayı'' gül gül kırıl geçç :D

• "osama" filmini izledin mi, sana uygun mu değil mi bilmem ama bunu önereyim.

• rock n rolla süper bi film mutlaka izle

• Room in Rome

Erkekler Ne Diyor 4

• Prince of persia zamanın kumları süper bir film

• Dizi olarak söyliyim madem Game of thrones ya da walking dead bunlar iyi zaman geçiriyor ^^ Film olarakta Leon u önereyim :)

• Godfather serisi scarface bir zamanlar amerika ve meksika Leon .

• Bir film erbabi film oneremez. Hayatinda sadece 100-200 filmİzlemis adamlar film onerebilir. Yaklasik 3500 film izlemis birisi olarak sana film onerisinde bulunamiyorum. Amac milletin havasini sondurmek cakma film erbaplarina inandirmamak

Yükleniyor...