Sizce ülkemiz sahip olduğu potansiyele rağmen hangi turizm zenginliğini yeterince değerlendiremiyor?

Sizce ülkemiz sahip olduğu potansiyele rağmen hangi turizm zenginliğini yeterince değerlendiremiyor?

• İnanç turizmi
    100% (2)100% (2)100% (4)Oy Ver
  • Doğa sporları
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Yayla turizmi
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Deniz-Kum-Güneş
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Kış turizmi
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• bahsettiğin bütün turizm dallarını iyi yapılacak reklam organizasyonlarıyla daha etkin hala getirmek mümkün..fakat reklam en önemli kolu olmasına rağmen başka faktörlerde olmalı..örneğin kalifiye eleman sıkıntısı..gerçekten bilinçli,istekli ve işin ehli insanların yetişmesi gerekiyor..bunun dışında Türk halkının bakış açısı değiştirilmeli..hala yabancı turistleri nasıl sömürürüz diyen bir kitle mevcut..genel kanıyı değiştirmek için bu da önemli..

yakın zamanda kış olimpiyatları öncesi çok değerli bir genç sporcunun ölümüne şahit olduk..büyük bir ihmal neye mal oldu..bu gibi saçma salak aksaklıklar sanmayın ki işte kış turizmini baltalamıyor..bu sadece bir örnek..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Aslında değerlendiriyor da yeterince reklam yapıp kendini pazarlayamadigindan tüm dünya Türkiye'nin güzelliklerini sıradan sanıyor.

0|1
    0|0
    • günaydın, değerlendirememekten kastım budur zaten. yeterince tanıtım yapabiliyor muyuz ve bu potansiyeli paraya çevirebiliyor muyuz? bence hayır.

• Gunaydin :) kesinlikle yapmıyoruz.

Tanıtımı gectim degerini bile bilmiyoruz.

Sayfalarca, İtalya'daki Como Gölü'nun tarihi güzelliklerini okuyabiliriz, ben gittim gördüm. İnan ki, Abant Gölü ona bin basar.

İtalya ve İspanya bu iste cok basarili...

Feyz alacaksak onlardan alabilmeliyiz.

• Bahsettiğiniz iki ülkeyi benim de görme şansım oldu. Bizden daha başarılı oldukları kesin bu konuda.

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...