Utangaçlığın çözümü nedir?

ben çok utangaç ve kendine güvensizim internette bile böyleyim resim koymaya utanırım birine yazınca cevap gelmez mi diye korkarım.sizce bunun çözümü nedir?

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ayrıca kendini gayet iyi ifade etmişsin bence o kadar da kötü değil durum :)

1|0
    0|0
    • Bak.Şimdi bu işin çözümü ne biliyor musun?Senin yanında rahat hissetmeni sağlayacak bir erkek.Ben sana bunun yollarını anlatırım.Ama sen eklemekte bile utanıyorsun.Eklersen bak söz arkadaşım olarak kabul etcem :) Korkma yani.

• Pşşt.Orda mısın gıss? :))

Erkekler Ne Diyor 11

• utangaçlığın çözümü yoktur bi yere kadar karakterdir ama bi yerden sonra yani aşırısı hastalıktır.. Bu sosyal fobidir, toplum içine çıkmaktan konuşmaktan korkarsın, acaba komik duruma düşer miyim düşüncesi vardır, başkaları benim hakkımda ne diyor düşüncesi vardır hatta daha ilerisi selam verip hal hatır sormak bile çok zor gelir ileri boyutta olan sosyal fobiler için bu hastalıktır işte kişilği aşmıştır kişilik bozukluğuna dönüşmüştür... tedavisi yoktur en azından ülkemizde maddi durumun iyiyse araştır ama netice alacağını zannetmiyorum psikoloji alanında ama umutsuzluğa kapılma her hastalığın yüzde 0,0000001 de olsa çaresi vardır biz buna mucize diyoruz mucize de inanç köprüsünden geçer... Ama tavsiyem bioenerjist bul ama güvenilir olanından şarlatandan değil belki yardımcı olabilir... Allah şifa versin...

0|0
    0|0
  • aman boşver eğer çok sorun etmiyorsan hiç uğraşma bende öyleyim napalım..

ama sıkıntı oluyorsa psikologa git ben gitmiştim ama dediklerinin çogunu yapmadım zaten pek faydası olmadı o yüzden..

0|0
    0|0
  • Biraz acı biraz sürünme sonra özgürlüklerin sınırlarını keşfetme,kendine saygı ve değer verme :)

Özetle zamanla geçer reçetesi yok :)

1|0
    0|0
  • düşünme kasma cevap gelmezse gelmez koyduğun resim beğenilmezse beğenilmez gamsız ol biraz geçer geçmezse yine yaz detaylı yaz bakalım olmadı psikolog yolları taşlı :)

1|0
    0|0
  • Normalsin bence. Utangaçlık iyidir. İnsanların içine karışmaya çalış özgüvenini arttırır.

1|0
    0|0
    • utangaçlık ve sosyalleşme hıhı kapat sana yazmasın soru sahibi seni arar

• Neden utanıyorsan onunla yüzleş... Yada Utanılacak şeyler yapma...

0|0
    0|0
  • utanmaz bir sevgili bul. o senin icabına bakacaktır:)

0|0
    0|0
  • Hmm.Çözümü belli.Beni özelden ekle sana anlatcam burda olmaz.

0|0
    0|0
    • Buna da burada netten başlayarak yapabilirsin bence.Ama yine de sen bilirsin.Kararına saygım büyük.

• Pşşt.Utangaç.Gel ben saa anlatacam diyom :)) Bi güven bana iki dakika ya.

• bana takıl

0|0
    0|0
  • Bana bi yaz bakalım cevap verecekmiyim

0|0
    0|0
  • psıkologa gıt bence hemen

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...