Şeref Meselesi dizisini izlemeyi düşünüyor musunuz?

23 Kasım'da Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayacak, başrollerinde Kerem Bürsin, Şükrü Özyıldız, Yasemin Allen, Şükran Ovalı ve Burcu Biricik gibi isimlerin yer aldığı yeni dizi ŞEREF MESELESİ'Nİ İZLEMEYİ düşünüyor musunuz?

Dizinin başrol oyuncuları Kerem Bürsin ve Şükrü Özyıldız dün "Ulan İstanbul"a konuk oldular, dizide dizi tanıtımı yapıldı ki bu "crossover" sanıyoruz Türk dizi tarihinde bir ilk :)

Güncellemeler:
Dün akşam Şeref Meselesi dizisinin ön gösterimindeydim. Ben ilk bölümü beklediğimden çok daha fazla beğendim. Diyaloglar çok iyi yazılmış. Oyunculuklar da çok iyi. Ben tutacağını düşünüyorum.

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Ulan İstanbul'a konuk olduklarını bilmiyordum bakayım o bölümüne. Bugün Kanal D Haber'de gala konuşmalarını izledim. Kerem Bürsin için izleyeceğim ve Güneşi Beklerken'deki yönetmen Altan Dönmez bu filmin de yönetmeni olduğu için izleyeceğim. Gerçi süzmüşler çocuğu bir deri bir kemik kalmış ama o bir Kerem Bürsin sonuçta:)
    -Gecen bol olsun.-

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Pek bir şeye benzemiyor o dizi tutmaz.

0|0
    0|0
  • izlemeyi düşünmüyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Evet cok merak ediyorum.

0|0
    0|0
  • Adamlar amma reklam yaptılar

0|0
    0|0
  • gala gecesinde izleyip görüşlerimi yazmıştım kızlar.

http://hur.so/dbzz7g

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • hayırrr hep aynı konular açında yabancı dizilerindeki mantığı izleyin konular süper...

0|0
    0|0
  • Kerem Bursin ve baklavaları var tabiki izlicem her bölümde açar umarım Hem tip hem vücut bari uzaktan ızleyelım karşımıza böyle erkek çıkmaz ki

1|0
    0|0
Yükleniyor...