Hikaye yazan var mı aranızda?

kendi kendime hikaye yazıyorum sıkıntıdan yazıyorum ilk pcde yazdım sonra laptop çöktü hepsi gitti yeniden basladım şimdi sizde böyle hikayeler yazıyormusunuz yazıyorsanız konusu ne

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bende aşk macera hepsi içinde olan bir roman yazıyorum belki ileride film olur :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Ben de lise ve üniversite dönemlerimde bir kaç hikaye yazmıştım. Çok beğenilmişti ama kendimi geliştirmedim. İnsana iyi geliyor bir şeyler yazmak. Benim yazdıklarım masal ile fantastik hikaye karışımıydı :)

0|0
    0|0
    • ilk başlarda sınıfta çok beğenmişlerdi sonradan silindi laptoptan tekrar yazmaya başladım aynısı olmayacak ama iyi geliyor

• farketmez kendini geliştirmeye devam et ve hayal gücünü sınırlama :) çok saçma yazdığın başlangıçlar muhteşem kurgulara dönüşebilir

• Hikaye değil roman yazıyorum

0|0
    0|0
  • Ben yazıyordum bir ara ama işlerden guclerden zaman bulamadım ve unuttum yazmayı gerçekten zaten hayat yorucu geçiyo bide onla kafa yormak istemedim

0|0
    0|0
  • Bu sanal alemde doktor hakım savcı avukat pılot mit istihbarat hersey var sımdı bı yazarda cıkar merak etme :D

0|0
    0|0
  • Bilim kurgu yaziyordum biaralar

0|0
    0|0
  • Hikaye mektup falan yazarım hep

0|0
    0|0
  • Benim hikayemi yazmışlar ben oynuyorum yoksa senmi yazdın zalimsin var ya

0|0
    0|0
  • bir süreden sonra vakit yoktu bıraktım

0|0
    0|0
  • ben yazarım hikaye öykü şiir konuları iyilik ve güzellik olur genelde

0|0
    0|0
    • benım yazdıgım hıkayenın konusu macera ile ilgili

• çookk kitap okurum. aslında benı hayata bağlıyor yazı yazmak

• bana emsaj atsana bazı kitaplar seni hayttan soğutur hele günlük falan öğrendikçe bilğilendikçe yazmak evet isnanı ityi bir insan yaapr duygusal ulvi duygulara eriştiri ama hepte üzüntülü uypar

• çocukken kafamdan masal yazardım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben bilim kurgu romanı yazmaya başladım 3 bölüm oldu İlginizi çeker diye düşünüyorum bir bakın pişman olmayacaksiniz
    www.wattpad.com/story/22448643-boyutlar-arasi-ak

0|0
    0|0
  • Hikaye değilde, roman yazıyorum. Dram, trajedi, aksiyon içerikli. Bazende şiir yazarım. Zaman zaman, yolda giderken bile bir dörtlük oluşur, hemen orada kağıda dökerim. Bakalım sonuç nasıl olacak.

0|0
    0|0
    • roman, hikaye aslında 2 tane kurgu var kafamın içinde yaz yaz bitmiyor ilhamın nerede geleceği belli olmaz

• Aynen katılıyorum. Fakat şundan kesinlikle eminim ki yazan kişinin dolu olması şart.

• bende yazıyorum ama deftere pc'le uğraşamam

0|0
    0|0
  • wattpade ekle hem okuyucunda olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...