Sizin için özel bir şarkı ve arasındaki hikaye? :)?

Sizin için özel ve sürekli dinlediğiniz ve sevdiğiniz şarkı var mı varsa hangi şarkı ve neden bu kadar önemli/değerli?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kendi şarkılarım hepsinden kıymetli. Çünkü her söz yaşanmışlık dolu. Laf olsun diye yazmadım hiç.

1|0
    0|0
    • Inşallah başarılı olursun :)

Erkekler Ne Diyor 9

• http://www.youtube.com/watch?v=KyDeXRwy4T8 Sanırım bu > bazılarını anlatıyor ama herkesi değil =)

0|0
    0|0
  • www.youtube.com/watch?v=LJNKqBgvUwg&feature=share

bunalımdayken bana iyi arkadaşlık ediyor bu şarkı

0|0
    0|0
  • muslum baba -topraktan bedene can veren allah banada yasama hevesını ver :D

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • mustafa ceceli sarıl bana aşık olduğumda bu şarkı bizim için önemliydi ayrıdık halada benim için önemli ve öylede kalacak

0|0
    0|0
    • Öyle anlamlı şarkılarda her duyduğunda eski ilişkin aklına gelir :) bilirim

• bazen beni denerdi şarkımız neydi en önemlisi fenerbahceli olduğumuz için fenerbahceye kin tutardı aynı takjım olmaıza rağmen :) fenerin hangi yıl kaç gool atığını söyle desem bülbül gibi ötersin ama şarkımızı adı neydi aşkım dese saatlerce araryıp dursun sonr aşkım maç başladı maç söylerdi :)) çok gülerdim ama çok güzel söylerdi :))

• Şarkı Muhittin seçen erkek sözü ama hikaye bende kalsın :(

0|0
    0|0
  • Azer Baba-Ayrılık ölümden zormuş...

0|0
    0|0
  • Gönlünü gün edeni sevmez sevda...
    İster hep onu üzeni...
    Her ona kucak açan olmaz fayda...
    Bekler hep onu sileni...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ogün Şanlısoy'un Saydım şarkısı çok önemli bir hikayesi yoktur aslında. Sürekli bana ulaşmaya benimle konuşmaya çalışan bir çocuk vardı bende bir o kadar reddederdim onu. Sonra bir gün bir cafeye gittim ve orada şarkı söylüyormuş bilmiyordum gerçekten. Beni görünce bu şarkıyı söylemişti tebessüm ederek hatırlıyorum hala :)

1|0
    0|0
  • ne zaman aşırı sinirli olsam bu şarkıyı dinliyorum, sakinleştirici bir etkisi var üzerinde. sıkıntımı alıp gidiyor :DD
    http://www.youtube.com/watch?v=HW5HU6o1eMA

0|0
    0|0
Yükleniyor...