Sizce hangi Yabancı Diziler çok erken iptal edildi?

Bazı diziler vardır ilk yayınlanmaya başladığında izleyici tarafından kıymeti bilinmez. ne zaman ki kanal diziyi iptal eder ancak o zaman anlaşılır dizinin değeri. Hatta bazıları öylesine iyi dizilerdir ki aslında, daha sonra resmen "kült" olurlar...

Örneğin Firefly. 13 bölümde iptal edilen dizi hala pek dizi sever için en iyi diziler arasında yer alır...

Freaks and Geeks, My So Called Life, Veronica Mars, Kyle XY, Almost Human ve yakın zamanda iptal edilenlerden "Selfie"... Sizce çok şey vaat etmesine rağmen kıymeti bilinmeyip erkenden iptal edilen diziler hangileri?

Güncellemeler:
Bazılarınızın pek "şakacı" karakterde olduğunuzu biliyorum ama soruda açıkça "Yabancı Dizi" diyor.
Hani bazıları sırf cevap vermek için cevap veriyor, hatta bazen sırf negatif tepki çekmek için cevap yazanlar da var. Ama eminim ki aranızda bazıları gerçekten bazı konuları tartışmak, kendi fikrini belirtmek de istiyor. Bu sebeple umarım bu soruya gerçekten verecek bir cevabı olanlar cevap verir.

Sevgiyle ;)

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• The 4400
    Mystery Girls
    Deception
    Whitney
    Penn
    Manhattan love story
    Bunlar cok güzel dizilerdi devamini beklerken iptal edildiler yazik oldu

1|0
    0|0
    • Tesekkür ederim eic icin cok kibarsin

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok zorladım aklımi ama bir şey anımsayamadım :))

1|0
    0|0
  • Star-Crossed sıkıyordu bayağı konu güzeldi ama çook uzatıyorlardı. İptal edilmeyi hak etti *-*

1|0
    0|0
  • Flash Forward ve The Event beklenmedik şekilde iptal edildiler çok yazık oldu

1|0
    0|0
Yükleniyor...