Kendisi bana acildi, o alevi ben sunni.. Ailem karsi cikar diye korkuyorum:( napicam?

Bir sene sonra kendisi bana dun aksam acildi! Buda beni cok mutluuu ettti..

Ama bir yandan da uzgunum cunku, kendisi alevi ve annem bana ''arkadas olabilrsiniz ama ondan illersii olmaz'' demisti.

Herseyi denedim onu her seferinde red ettim ama ona ragmen hep geldi geldi geldi.. Anlattim olmaz bizim aramizda birsey olmaz, seni uzmek istemiyorum ailem karsi cikacaktir. Yok dedi sen benim sevgilim olucaksin.. diyip durdu..

Simdi diyelim bir sevgilli olursak ve isler illermeye devam ederse ozaman ailem bana karsi cikacaktirrr..

NAPICAM?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Hayırlısı de, gerisini Allaha bırak..
    Olacaksa olur zaten, nasibinse her türlü evleneceksiniz.
    daha şimdiden evlenmeyi düşünme, belki zamanla birşeyler olur..
    hayırlısını iste..

1|1
    0|0
    • Allah razi olsun! Bende her seferinde aynisi diyorum!!

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben aleviyim ben sünniyim demek günah hiç kimse kusra bakmasın alevilik sünnilik cahillerin işi kurandada bir çok yerde bölünmenin yasak olduğunu yazıyor sırf bu dşünce yüznden kavga savaş çıkıyor müslüman müslümandır islam 1 dir

0|0
    0|0
    • olaylara öyle bakama istersen, bende ayrımcılık karşıtıyım ama birde hayatın gerçeği var oda bir takım kültürel farkılıklar var ve bu da anlaşmazlıklara sebep oluyor sonra gelsin ayrılıklar filan.

• Ya senin aileni tanısam kaç yazar 😊 benim ailem aşiret kuranı kerimle çıkıyorum karşılarına ne diyecekler 😊 ali imran suresi 103. ayet bide enam 159. Ayet daha bir çok ayet var bu konuyla ilgili inan bn daha büyük kavgalar yaşadm

• Tamam

• yol yakınsa dön bence

0|0
    0|0
    • Onu defalarca red ettim. Dun telefoondan bile dedim, olmaz diye ailem karsi cikacaktir o yok dedi sen benim olucaksin:/

• oda bir süre sonra sana hak verecek şimdiki ısrarı reddedilme hırsı.

• Bilmiyorum:/ belki benden intikam aliyordur

• bosver desin yinede reddet her gelisinde reddet sonunda kabulenir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• zor bir durum yanı konudan uyarılmışlığım vardır annem tarafından kızım alevi olursa aile olarak anlaşamayız diye işte bu sebepten hayatıma giren herkeze ilk nereli olduğunu etnik kökenini vs. sordum çabuk bağlanıyorum üzülmemek adına işin zor seviyosan ailene karşı direniceksin ama köklü duyguların yoksa onuda üzmeden olmayacağını kesin bir dille anlat.

0|0
    0|0
    • Bende artik napacagimi bilmiyorum. Gerisini allaha birakiyorum cunku o herseyin iyisini bilendir ve alanda odur ve verende

• Şunu bilir şuna inanırım temiz kalple yapılan her dua kabul olur hayırlısını dile Allah yar ve yardımcı.

• Aynenn oylee :)))

• Seviyorsan kabul et bunlar engel olmamalı

0|0
    0|1
  • ikna edeceksin

0|0
    0|0
  • dibini görmediğin sulara girme

0|1
    0|0
Yükleniyor...