Kapat

Nazım Hikmet mi, Necip Abdurrahmanoğlu mu?

bana sorarsanız nazımı nazım yapan ideolojisidir. link'ler yalan söylemez

link

link

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Nazım hıkmetle kıyasladıgın kısıye bakar mısın? Cocuk cılegın yararlarını anlatıyor. Nesı ustaymıs? Karsılastırma coook yanlıs

1|0
    0|0
    • yararları yok orda, yaklaşımın kısır senin. adam sevgilisinin utanıp kızarmasını çileğin kızarmasına benzeterek sıradan bir insanın aklına gelmeyecek bir yolla sevgilisini çileğe benzetmiş. çamur atma; daha iyisini yap. yapamıyorsan takdir etmeyi bil. kalbe iyi gelir hazmetmek.

• ölme.. o zaman insanları küçümseme de.

• küçümsemedim zaten.. sen anlamıyosun bu ıslerden

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• Tabıkı Nazım Hıkmet..

0|0
    0|0
    • nazım hikmet 40'ından sonra başladı kalifiye şiirler yazmaya, dikkatinizi çekerim bu çocuk daha 23 yaşında.. 40'ını da siz düşünün

• Tamamda nıye hemen boyle bı sınırlenıyosun.. Gızlemıssın kendını o yuzden. Allaha sukur ajda pekkan degılım ben

• :) tamam kızmadım. ben de ironi yaptım ama sen ciddiye aldın. ... yukarıdaki kişi insanları küçük görmek için ekstra bir çabaya girmiş. oysa insanın gurur duyması lazım kültür ve edebiyatına yatırım yapan güzel gençlerin yetişiyor olmasından. haklısınız

• Nazım Hikmeti tek geçerim :)

0|0
    0|0
  • Nazıp Hikmett

0|0
    0|0
  • nazımı sevmem necipte yeniyetme ama zamanla nazımı gecer:P

hicbiriii

not:manli biri vardı kesin osun..

0|0
    0|0
    • manli ne kız. ben kastamonuluyum

• tamam ben de tanıyorum bu manlymani şu saçma sapan sorular soran ortamı geren horuz. o benim tırnağım lamaz, bu nasıl ayıp bir kıyas. ayıp yahu ayıp. yaptığın yakıştırmadan utan

• horoz oldugunu bilemem ama sacmalıka haklısın..yakıstırmamdan da utanmam..yorum atmasan sevinirim

• şimdi sen diyorsun ki "anneni mi daha çok seviyorsun babanı mı ?"

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• eger bir adamın dizeleri 50 yıl sonra okunuyo mısralarına sarkılar yazlıyosa o adam yürümüştür nazım hikmet gibi adamlar gecilmez anca izinden gidilir

0|0
    0|0
  • nazım hikmet memleket memleket nazım hikmet :)))

0|0
    0|0
  • Necip Fazıl Kısakürek .. Üstüne tanımam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...