• Sor
  • Bence

Balık etli kadınlara hangi kıyafetler yakışır?

Kadının çekicisi balık etli olurmuş. Peki balık etli kadın nasıl giyinmelidir?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Sanılanın aksine öyle bol giyinmemeli. Onu daha şişman gösterir.Çok dar da değil ama kesinlikle bol değil.Balon eteklerden kaçmalı, hem de koşarak kaçmalı.Bol katlı pileli etekler, asla olmamalı gardrobunda. Asimetrik kesimleri tercih edebilir, tabi boyu çok kısa değilse.Balık eti kalçalarında toplanmış ise, cepli pantalon ya da kotlar tercih etmeli. Cepleri büyük olan kotlar her zaman daha zayıf gösterir. Beli ince, diğer yerleri topluysa bunu kullanmalı. Belini belli edecek tarzda giysilere yer vermeli.Bir de büyük takılar ve büyük çantalar kullanmalı. Balık etli ve üstüne, minik çanta ve takılar çok gitmiyor.Renk olarak, canı ne istiyorsa onu giysin ama koyu tonlar biraz daha ince gösterdiği bir gerçek.

• 2 aydır bu cevabı bekliyodum

• yettim gari :D

Kızlar Ne Diyor 5

• çekici kadın zayıf olur balık etli değil.

• o zaman sadece şunu sorayım balık etli kadın nasıl giyinmelidir?

• ne giyse yakışmaz şimdi;) siyah giysin bari zayıf gösterir. işin şakası korse giyerse daha düzggün bir fiziği var gibi görünecektir. dışına ise bol şeyler giyerse daha iyi.yapışan kıyafetler ititci duracaktır.

• bence de biraz bol giyinmeli, daha cool oluyo :)

• kilolarını kapatan kesim ve renklerde seçsinler

• bende balık etliyim 38 beden giyiyorum ve bence bol değilde dar daha çok yakışıyormuş etrafımdan aldığım tepkiler o yönde.hatlar ortaya çıkınca tam bir sanat eseri gibi oluyormuş insan.hafif de bir makyajla günün şıkı olunabilir.dar paça pantalonlardan giyinilmeli bir body üstünede modern bir hırka çok hoş durur bence.

• Balık etli kadınlar çok dar ve dekolte kıyafetler giydiklerinde daha kilolu ve sıradan görünüyolar.Kesinlikle likralı kumaştan yapılmış giysilerden kaçınmalılar.üst taraflarına giydikleri kıyafet biraz bol dökümlü vücut hatlarını ortaya çıkarmayacak şekilde ve popoyu örtecek şekilde olmalı.Dizinin üstünde etek giydiklerinde lombur lombur bacaklar da hiç hoş görünmüyor.Daha diz hizası ve aşağısı etek giymeliler.Elbise giydiklerinde ise kesinlikle beline kemer takıp bak benim fazla kilolarım var havası yaratmamalılar.

• balık etli olupta yeterince seksi olunur. dar paca değilde ispanyol paca pantolon ve üstüne yarasa kol badiler giyindiğinde gayet yakışır..

Erkekler Ne Diyor 4

• link 'te bununla ilgi güzel bir yazı var. Okumanızı tavsiye ederim

• Balık etli kadın estetik gelmiyor.

• vücut hatlarını belli eden dar elbiseler... çünkü balık etli hatunların özelliği zaten belirgin vücut hatlarının olması.

• balık etli demek potansiyel obezite adayı demektir :D bence hiç çekici değil derhal zayıflamalı. bişey giymesine de gerek yok hatta zayıflayana kadar evden dışarı bile çıkmasın :D

Yükleniyor...