Dans filmlerinden hangisi daha iyi ?

street dance mı yoksa step up mu daha iyi ?

(sadece dans değil içerik olarakta )

Güncellemeler:
başka dans - müzikal film önerileride yapmanız işime yarar :)

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Step up favorim ;) Fakat şu filmleri de izleyin ;

#Save the last dance(Bizim dansımız)(Zenci çocukla bi beyaz kızı anlatıyor , film güzel)

#Honey 2(1'de iyi ama 2 kadar değil)

#How she movie (Haydi dans et)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• siyah kuğu en iyisidir ama anlaman için daha önceden bir psikolojik film izlemen şart tabi zekiysen de filmi anlayabilirsin.

1|0
    0|0
    • izledim ve anladım da gayet hoş ve emek harcanmış bir film

• çok yönlü bir film psikolojik açıdan bazı sorunları olan hırslı ve bunalımlı bir kızın duygularının izinden giderek bir nevi masum beyaz kuğudan kötülükle beslenen siyah kuğuya dönüşmesi anlatılıyor aslında ikisinide içinde barındıran bir kız ve kendiyle mücadele ediyor son sahnede aslında o cam parçasını kendine sapladığı anlaşılıyor :)

• evet film aslında insanı en büyük düşmanının kendisi olduğu mesajını veriyor ama bi de şu var eğer herhangi bir rakibiniz varsa daha disiplinli olmaya çalışıyosunuz ve daha çok hata yapıyosunuz ama eğer rakibiniz yoksa disiplinli(hata yapma çalışmayan) olmuyorsunuz ve işinizi rahat yapıyosunuz ve buda başarıyı getiriyo o yüzden rakimiz olsa bile işimizi rahat yapmalıyız mesajını veriyo yani hata yapmamaya çalışmak hatayı doğurur ve başarının gelmesini engeller.

• Grease (dans filmi sayılmaz ama olsun) link

Billy Elliot link

1|0
    0|0
  • Bir dans eğitmeni olarak step up ile street dance, dans açısından karşılaştırılamaz bile step up 3 tekiler street dansa popolarıyla güler. Street dansın güzel yanı oynayan hatunlarda erkeklerde çok taş. konu ikisindede neredeyse aynı

1|0
    0|0
    • aynı fikirdeyim diğer kişilerlede bu fikri paylaşıp paylaşmadığımı öğrenmek için meraktan sordum bu soruyu :)

• bakıyım bi :)

1|0
    0|0
  • Camp Rock diye bir film vardı. 6-12 yaş arasına hitap ediyor ama ben beğenmiştim.

1|0
    0|0
  • step up tabıkıde

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• The Another Cinderella ( Türkçe Dublajlı )

0|0
    0|0
  • step up

1|0
    0|0
Yükleniyor...