İnternetin zararları neler sizce?

İnternet farkında olmadan bize zarar mı veriyor yoksa gelişimimiz için faydalı bir durum mudur?

0|0
7|3

En İyi Erkek Görüşü

• lise çağındaki bir öğrenciler facebook gibi saçma sitelere çok fazla takılırlar. Facebook'ta saçma sapan sözler fotolar videolar paylaşırlar, onunlar bununla sohbet vs.. ders çalışacakları veya kendini geliştirebilecekleri zamanlarını saçma sapan bir şekilde harcarlar. Hem geleceğini mahvader hem de gençliğini.

0|1
    0|0
    • özellikle yeni nesilde zararı yararından daha fazla sanırım

• internet çok faydalı bir şey ama yeni nasil faydalı yönününü kullanmıyor. bende yeni nesilim, son 2 senedir üni puanlarında düşüş var dikkat edersen bu sene geçen seneye göre 50 puan oynadı.

• Çok farklı bir saptama akıllıca bir bulgu helal sana

Kızlar Ne Diyor 7

• Oncelikle goz sagligina zararlidir, ders ve egitim icin ayirilan zamanin cogu internet kullanmakla gecmesi, reklamlar sebebiyle marka bagimlisi insanlarin cogalmasi, uzun sure bilgisayar basinda durup sosyallesmeden uzak durulmasi vs vs .

0|1
    0|0
  • İnternetin faydası zararından çok aslında ama bizimkilerin kafa hep başka yerlere çalışıyor.bilinçli kullanmak lazım.bilinçli kullanırsan her hangi bir sakıncası yok kanımca.

0|0
    0|0
  • geçen bir yazı okudum,beyne giden kan miktarına göre beyin fonksiyonlarını hesaplama tekniği varmış.bunun bir de ölçü birimi vardı adını hatırlamıyorum.işte kitap okurken 9000,internette sörf yaparken 21000 birimmiş beyne giden kan şeysi.

yani aşırı yüklemeden zarar görülebilir yahut zekayı geliştiyor olabilir diyorlar.onlar da bilmiyor.

0|0
    0|0
  • ınternetın zaraı yok faydası var ama bızım ınsanımızı bılgı ogrenmek yerıne hep nerde zararlı ısler varsa onlara yonelıyorlar

0|0
    0|0
  • Facebook ve dövüşlü mövüşlü oyunlar sakıncalı belirli bi yaş grubuna.

0|0
    0|0
  • bagımlılıkk

0|0
    0|0
  • Aşklar artık sanallaşıyor eskisi gibi mektup falan olmuyor sıkıntı bence net

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• faydalı

0|0
    0|0
  • İnterneti kullanma şekline göre çok faydalı veya çok zararlı hale gelebilir. Akşama kadar KS'de takılınca internet beyin törpülemekten başka bir işe yaramaz.

0|1
    0|0
Yükleniyor...