118 18 reklamında illuminati... farkeden var mı?

Az önce TV'de tesadüfen rastgeldiğim Türk Telekom destekli 118 18 reklamında adamın boynundaki tek göz kolyeyi acaba sadece ben mi gördüm. O derece barizdi ki şaşkınım. Artık reklamlara bile girer oldu bu masonik sembol. :((

0|0
8|11

En İyi Kız Görüşü

• her reklam bir illuminatiye denk gelmek mümkün 25,kareler zaten diz boyu herşeyde..

0|1
    0|1
    • Sadece reklam mı, video kliplerde bolca görüyorum. En barizi Atiye'nin Aşkistan klibi. link

• pes ancak bu kadar olur . :(üzücü bir durum

• evet atiyenin aşkistan klibinde ve budur klibinde illuminati var illuminati insanları büyüyle televizyondan ve internetten uzak tutmaya çalışıyor yani şarkılardan öyle soğudumki bu devirde adam gibi şarkıcı yok :(

Kızlar Ne Diyor 7

• illuminati 11880 i satın mı almış , vay anasını yahuu :))

1|0
    0|0
  • vay anasını:(

0|0
    0|0
  • Ya size ne alla aşkına salak salak şeyler bunlar . yok mason işareti yok illuminati .. sen kendini biliosan seni kimse deistiremez . tek gözse nolmuş yani o kolye sayesinde evine blootothla cin mi gönderiolar alla aşkına ya saçmalamayın .

0|0
    0|0
  • Bilinçaltımı öldürdü olabilir bence.

0|0
    0|0
  • peki sizce amaçları neydi?

0|1
    0|0
    • ben dikkat etmedim bile ne amacı oacak zeddy :)

• yaniii ne amacı olabilir ki 118 reklamlarıyla bir de.. millet sinirden görünce kanal değiştiriyor :D

• olabilir ama, detay ile ilgilenirken puzzlenın diğer parçalarını görmezden gelmek olmaz.. daha büyük şeylere bakmak lazım...

• Hangi reklam o kadar çok var ki :)

0|0
    0|0
  • Napak ölek mi?

0|0
    0|1
    • Ölmene gerek yok, konu hakkında biraz düşünmen yeterdi.

Erkekler Ne Diyor 11

• Masonlar her yerde :( link

1|0
    0|0
  • allah kahretsin deşifre olduk :D

2|4
    0|0
  • masonlar her yerde. Toplumu çökertmeye çalışanlar

0|1
    0|0
  • tek gözz çook çook eski bi mısır sembolüdürr her şeyi gören göz simgesidir ayrıca firavunların egemenlik simgesidirr ;) niye her gördüğünüz gözü illuminati yoruyosunuz :))

0|0
    0|0
  • hehe

bende gördüm gecen akşam eve dönerken seyyar satıcı arabasına tek göz yapmış hemen aklıma geldi ama sonradan öbür gözünde arabanın diger tarafıanda oldugunu gördüm

ya det get yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

kardeşim sen hiç topluma çıkmıyormusun normal bişey ol yaaaaaaaaaaaaaaaaa

0|0
    0|0
  • Bende böyle düşünen birinin olduğunu tahmin ettim. Fakat bu kolye kendisinin genelde kullandığı bir kolye ve resimlerinde bolca var. Kendi resimlerine baktığımda ise herhangi bir işaret göremedim. Bende yanlış anlama :)

0|0
    0|0
  • zaten telekom israilli iş adamlarına satıldı şaşılıcak ne o kısmı anlayamadım?

0|0
    0|0
  • aynen her yerde var kanka haydı cocuklar uykuya da kı koca kafalı tek gozlu tv de kesın masonık bı sembol

0|0
    0|0
    • Aaa hakikaten..ben onu hiç fark etmemiştim O_o.

• ya dünyada düzen müzen kalmamış yeni dünya düzeninin kurmak lazım.dünyaya hükmeden yeni bir devlet kurmalıyız :D başkent kudüs olacak.

• 36-45 yaş arası diyor bir de sen yapma Allah aşkına

0|0
    0|0
  • illuminati bana mı illuminati. Paradan haber versinler bende takayım kolyeyi.

0|0
    0|2
  • kardeş bize bi zararı var mı yok no problema böyle saçma şeylerede takıyorsunuz ya...

0|0
    0|0
Yükleniyor...