Kapat

Göz pınarlarımızı kurutmaya sebep olacak o film. Sizce hangi film?

Şöyle bittiğinde ağlamaktan hal bırakmayacak, duygularımızın Everest zirvesine çıkacağı bir film. O hangi film sizce?

1|0
47|41

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 40

• 3|0
    0|0
  • Hint filmi Fanaa ve biraz garip gelebilir sana ama bir anime izlerken cok duygulandim o da Naruto Shippuuden - Road to Ninja. ..

2|0
    0|0
  • Toprak Ana - Fatma Girik

1|1
    0|0
  • onedio.com/.../2015-2018-arasi-en-merak-edilen-30-devam-filmi-377039 sss dur ya romantık ızlemıorumkı ben arkdas bılmem oyle seyler

1|0
    0|0
    • En son divergentı izledim. Güzeldi. :)

• tamam bak fılm konusunda ben sana tavsıye verırı m cok ıyıyımdır ama romantık konusunda ıı dıelım pek bak komed ı fılm ızle adam sandler butun serılerını ızle ben ızledım cokda guldum buyukler 1 2 serısınıde ızle ızlemedıysen oda

• hersey lila ıcın bunu ızlesene?

• Eğer izlemekten anliyosan GITME WALLI-E , GUGUK KUSU , NOT SENI SEVIYORUM , UMUT ISIGIM , BASKA DILDE ASK , CALINTI HAYAT PARAM PARCA ASKLAR VE KOPEKLER , SEVGILI JHON , TAMAM MIYIZ , TRUMUN SHOW , GIZLI PENCERE , YESIL YOL ve NOT DEFTERI bunlari izle.

1|0
    0|0
  • Günce diye bir film izledim geçenlerde aşırı ağlayacak bir film değil ama insanı duygusala bağlıyor

1|0
    0|0
  • I m sam..

2|0
    0|0
  • Sana tavsiyem durgun ama cok guzel bir film Umut diye turk yapimi on numara 5 yıldız cok pis agladm o flmde

2|0
    0|0
  • tarık akan, halit akçatepenin oynadığı canım kardeşim filmi.

2|0
    0|0
  • Sadece sen ağlama garantili

1|0
    0|0
  • babam ve oğlum :D

1|0
    0|0
  • Bir küçük eylül meselesi fazla aglatmaz ama son bölüme dogru aglarsın garanti izlemediysen tabi :)

2|0
    0|0
  • incir receli :)

2|0
    0|0
  • The fault in our stars

2|0
    0|0
  • Yesil yol gibisi yok psikolojimi bozdu lanet olasi zenci

1|1
    0|0
    • ben de çok ağlamıştıımm

• Neden ki. imdbnin en yuksek puaninli filmi olan The shawshank redemption in senaristi baska kim yazicak :)

• Adam gerilim ustası. Bu filmde pek gerildiğimi söyleyemem ondan dedim. Kötü olduğundan değiil. :))

• Fanaa yı da izleyebilirsin

1|0
    0|0
  • my sassy girl. ama kore yapımını alt yazılı izle. sonra gelip bana teşekkür edeceksin.

1|0
    0|0
    • Elbette izledim. Sonu çok güzeldi. :) Ve gerçekten ağladım da.
      Sen de A moment to remember ı izlemelisin. :)

• koreceden çevirmek pek kolay değil :) evet old boy da deniyor

• onu izledim tabi efsane filmdir o

• canim kardesim
    dönüş
    bunlar haricinde duygulanmadim

1|0
    0|0
    • Çizgili pijamalı çocuk da iyidir. Belki ağlatmaz ama kalbi sızlatır.

• hersey lila için ızleyın eglencelı bırde buyukler 1 2 serısı bbbb

• rica ederim

• Banam ve oglum etkilemisti beni ama o kadar degil

1|0
    0|0
  • 2 girls 1 cup expansion pack

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 47

• Aynı yıldızın altında okurken baya salya sümük ağladım filmi ilk izlediğimde hıçkırıklarla resmen sonra yine izledim baştan ağladım sonunu biliyorum diye :D ama cidden feci iyi bir film sağlam ağlatır yani.
    bide fanaa ve incir reçelinde ağlamıştım tabi birinciisini kastediyorum :)

1|1
    0|0
    • Once fılmı mı ızleyelım kıtabı mı okuyalım?

• filmde pek bir şey kısılmamış olduğu gibi çoğu yeri yani ben hayal kırıklığı yaşamadım ama ikisini de yapcam diyorsan önce kitap derim :)

• Farketmez, her birinde sulanacak bir taraf bulur goz pınarlarım. Duyguların everesti hislerimle birlesiverir hemencecik :)

2|0
    0|0
  • Beni hungur hungur bir film olmadi ama en son su ve ateste aglamistim yuregime dokundu film resmen :))

1|0
    0|0
  • Aynı yıldızın altında. Kitabını da okumalısın

2|1
    0|0
  • Yol öyle bir film bence

1|0
    0|0
  • sadece sen 4 kere izledm hep agladım yaa :D alla allaaa

1|0
    0|0
  • Film degil ama 10 bolumluk dizi onerebilirim. Japon dizisi gercek hayattan alıntı 1 litre gozyasını izlemelisin. Agır dram her bolumde agladım :)

1|0
    0|0
  • hachiko mutlaka izlemelisiniz herşeye gülen sevgilim bile abartısız yarım saatten fazla ağladı

1|0
    0|0
  • Geçenlerde Birleşen gönüller i izlemeye gittim sinemaya.. film bitene kadar ağladım bu kadar duygulu insana işleyen bir film izlememiştim tavsiye ederim..

1|0
    0|0
  • Ben iki gun once bir film izledim herkez tarafından aglanabilitligi garanti edilmis ama benim aglayamadıgım bir film izle belki aglarsın kız kardesimin hikayesi

1|0
    0|0
  • Dini filmler ben Hazreti Rabia filmini izlerken gerçekten çok ağladım izledikten sonra çok değiştim :)(:

1|1
    0|0
  • miracle in cell no7 :D Present perfect :D

2|0
    0|0
  • the notebook

1|0
    0|0
  • Veer & zaara

1|0
    0|0
  • ghajini, guzuarish

1|0
    0|0
  • Yesil yol

1|0
    0|0
  • Normalde ask filmini turkce izlemem ama bunu tesadüfen izlemiştim. Ask tesadüfleri severi izle mutlaka eger izlemediyse kesinlikle! Ben ağlamak istediğim de son on dakikayi açıyorum ve her açtığımda aynı etkiyi yaratıyor..

1|0
    0|0
  • kesinlikle Mr. Nobody!

2|0
    0|0
    • HA-Rİ-KA! :))) çoooook güzel :))

• oh yaa! filmi bilen biri çıktı sonunda. yüz kere falan izledim heralde ve hala ilk seferindeki gibi zırlıyorum. muhteşem bir film gerçekten. :)

• Ben de böyle güzel bir filmi nasıl bilmezler inanamıyordum. Gerçekten dediğin gibi tekrar tekrar izliyorum çok güzel ve hayata farklı bakmıştım izledikten sonra. :)))

• I give my first love to you
    My sister's keeper

1|0
    0|0
  • Babam ve oğlum...

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    27
Yükleniyor...