Göz pınarlarımızı kurutmaya sebep olacak o film. Sizce hangi film?

Şöyle bittiğinde ağlamaktan hal bırakmayacak, duygularımızın Everest zirvesine çıkacağı bir film. O hangi film sizce?

1|0
4741

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 40

• 3|0
    0|0
  • Hint filmi Fanaa ve biraz garip gelebilir sana ama bir anime izlerken cok duygulandim o da Naruto Shippuuden - Road to Ninja. ..

2|0
    0|0
  • onedio.com/.../2015-2018-arasi-en-merak-edilen-30-devam-filmi-377039 sss dur ya romantık ızlemıorumkı ben arkdas bılmem oyle seyler

1|0
    0|0
    • En son divergentı izledim. Güzeldi. :)

• tamam bak fılm konusunda ben sana tavsıye verırı m cok ıyıyımdır ama romantık konusunda ıı dıelım pek bak komed ı fılm ızle adam sandler butun serılerını ızle ben ızledım cokda guldum buyukler 1 2 serısınıde ızle ızlemedıysen oda

• hersey lila ıcın bunu ızlesene?

• Toprak Ana - Fatma Girik

1|1
    0|0
  • Günce diye bir film izledim geçenlerde aşırı ağlayacak bir film değil ama insanı duygusala bağlıyor

1|0
    0|0
  • Eğer izlemekten anliyosan GITME WALLI-E , GUGUK KUSU , NOT SENI SEVIYORUM , UMUT ISIGIM , BASKA DILDE ASK , CALINTI HAYAT PARAM PARCA ASKLAR VE KOPEKLER , SEVGILI JHON , TAMAM MIYIZ , TRUMUN SHOW , GIZLI PENCERE , YESIL YOL ve NOT DEFTERI bunlari izle.

1|0
    0|0
  • I m sam..

2|0
    0|0
  • Sana tavsiyem durgun ama cok guzel bir film Umut diye turk yapimi on numara 5 yıldız cok pis agladm o flmde

2|0
    0|0
  • tarık akan, halit akçatepenin oynadığı canım kardeşim filmi.

2|0
    0|0
  • Sadece sen ağlama garantili

1|0
    0|0
  • my sassy girl. ama kore yapımını alt yazılı izle. sonra gelip bana teşekkür edeceksin.

1|0
    0|0
    • Elbette izledim. Sonu çok güzeldi. :) Ve gerçekten ağladım da.
      Sen de A moment to remember ı izlemelisin. :)

• koreceden çevirmek pek kolay değil :) evet old boy da deniyor

• onu izledim tabi efsane filmdir o

• Banam ve oglum etkilemisti beni ama o kadar degil

1|0
    0|0
  • incir receli :)

2|0
    0|0
  • canim kardesim
    dönüş
    bunlar haricinde duygulanmadim

1|0
    0|0
    • Çizgili pijamalı çocuk da iyidir. Belki ağlatmaz ama kalbi sızlatır.

• hersey lila için ızleyın eglencelı bırde buyukler 1 2 serısı bbbb

• rica ederim

• 2 girls 1 cup expansion pack

1|0
    0|0
  • babam ve oğlum :D

1|0
    0|0
  • Bir küçük eylül meselesi fazla aglatmaz ama son bölüme dogru aglarsın garanti izlemediysen tabi :)

2|0
    0|0
  • The fault in our stars

2|0
    0|0
  • Fanaa yı da izleyebilirsin

1|0
    0|0
  • Sözün bittiği yer

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 47

• Aynı yıldızın altında okurken baya salya sümük ağladım filmi ilk izlediğimde hıçkırıklarla resmen sonra yine izledim baştan ağladım sonunu biliyorum diye :D ama cidden feci iyi bir film sağlam ağlatır yani.
    bide fanaa ve incir reçelinde ağlamıştım tabi birinciisini kastediyorum :)

1|1
    0|0
    • Once fılmı mı ızleyelım kıtabı mı okuyalım?

• filmde pek bir şey kısılmamış olduğu gibi çoğu yeri yani ben hayal kırıklığı yaşamadım ama ikisini de yapcam diyorsan önce kitap derim :)

• Farketmez, her birinde sulanacak bir taraf bulur goz pınarlarım. Duyguların everesti hislerimle birlesiverir hemencecik :)

2|0
    0|0
  • Beni hungur hungur bir film olmadi ama en son su ve ateste aglamistim yuregime dokundu film resmen :))

1|0
    0|0
  • Aynı yıldızın altında. Kitabını da okumalısın

2|1
    0|0
  • Geçenlerde Birleşen gönüller i izlemeye gittim sinemaya.. film bitene kadar ağladım bu kadar duygulu insana işleyen bir film izlememiştim tavsiye ederim..

1|0
    0|0
  • Ben iki gun once bir film izledim herkez tarafından aglanabilitligi garanti edilmis ama benim aglayamadıgım bir film izle belki aglarsın kız kardesimin hikayesi

1|0
    0|0
  • Yol öyle bir film bence

1|0
    0|0
  • sadece sen 4 kere izledm hep agladım yaa :D alla allaaa

1|0
    0|0
  • Hiçbir film o etkiyi bırakmamıştır bende.. Duygusuzum..
    Filme diziye ağlamam.

1|0
    0|0
  • Dini filmler ben Hazreti Rabia filmini izlerken gerçekten çok ağladım izledikten sonra çok değiştim :)(:

1|1
    0|0
  • Fanaa ne aglamistim

Not seni seviyorum hem aglatan hem güldüren cinsten

1|0
    0|0
  • the notebook

1|0
    0|0
  • Veer & zaara

1|0
    0|0
  • Film degil ama 10 bolumluk dizi onerebilirim. Japon dizisi gercek hayattan alıntı 1 litre gozyasını izlemelisin. Agır dram her bolumde agladım :)

1|0
    0|0
  • hachiko mutlaka izlemelisiniz herşeye gülen sevgilim bile abartısız yarım saatten fazla ağladı

1|0
    0|0
  • miracle in cell no7 :D Present perfect :D

2|0
    0|0
  • kesinlikle Mr. Nobody!

2|0
    0|0
    • HA-Rİ-KA! :))) çoooook güzel :))

• oh yaa! filmi bilen biri çıktı sonunda. yüz kere falan izledim heralde ve hala ilk seferindeki gibi zırlıyorum. muhteşem bir film gerçekten. :)

• Ben de böyle güzel bir filmi nasıl bilmezler inanamıyordum. Gerçekten dediğin gibi tekrar tekrar izliyorum çok güzel ve hayata farklı bakmıştım izledikten sonra. :)))

• I give my first love to you
    My sister's keeper

1|0
    0|0
  • ghajini, guzuarish

1|0
    0|0
  • Yesil yol

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    27