Göz pınarlarımızı kurutmaya sebep olacak o film. Sizce hangi film?

Şöyle bittiğinde ağlamaktan hal bırakmayacak, duygularımızın Everest zirvesine çıkacağı bir film. O hangi film sizce?

1|0
47|41

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 40

Kızlar Ne Diyor 47

• Aynı yıldızın altında okurken baya salya sümük ağladım filmi ilk izlediğimde hıçkırıklarla resmen sonra yine izledim baştan ağladım sonunu biliyorum diye :D ama cidden feci iyi bir film sağlam ağlatır yani.
    bide fanaa ve incir reçelinde ağlamıştım tabi birinciisini kastediyorum :)

1|1
    0|0
    • Once fılmı mı ızleyelım kıtabı mı okuyalım?

• filmde pek bir şey kısılmamış olduğu gibi çoğu yeri yani ben hayal kırıklığı yaşamadım ama ikisini de yapcam diyorsan önce kitap derim :)

• Aynı yıldızın altında. Kitabını da okumalısın

2|1
    0|0
  • Farketmez, her birinde sulanacak bir taraf bulur goz pınarlarım. Duyguların everesti hislerimle birlesiverir hemencecik :)

2|0
    0|0
  • Beni hungur hungur bir film olmadi ama en son su ve ateste aglamistim yuregime dokundu film resmen :))

1|0
    0|0
  • Yol öyle bir film bence

1|0
    0|0
  • sadece sen 4 kere izledm hep agladım yaa :D alla allaaa

1|0
    0|0
  • Film degil ama 10 bolumluk dizi onerebilirim. Japon dizisi gercek hayattan alıntı 1 litre gozyasını izlemelisin. Agır dram her bolumde agladım :)

1|0
    0|0
  • hachiko mutlaka izlemelisiniz herşeye gülen sevgilim bile abartısız yarım saatten fazla ağladı

1|0
    0|0
  • Geçenlerde Birleşen gönüller i izlemeye gittim sinemaya.. film bitene kadar ağladım bu kadar duygulu insana işleyen bir film izlememiştim tavsiye ederim..

1|0
    0|0
  • Ben iki gun once bir film izledim herkez tarafından aglanabilitligi garanti edilmis ama benim aglayamadıgım bir film izle belki aglarsın kız kardesimin hikayesi

1|0
    0|0
  • Dini filmler ben Hazreti Rabia filmini izlerken gerçekten çok ağladım izledikten sonra çok değiştim :)(:

1|1
    0|0
  • miracle in cell no7 :D Present perfect :D

2|0
    0|0
  • the notebook

1|0
    0|0
  • Veer & zaara

1|0
    0|0
  • ghajini, guzuarish

1|0
    0|0
  • Yesil yol

1|0
    0|0
  • Normalde ask filmini turkce izlemem ama bunu tesadüfen izlemiştim. Ask tesadüfleri severi izle mutlaka eger izlemediyse kesinlikle! Ben ağlamak istediğim de son on dakikayi açıyorum ve her açtığımda aynı etkiyi yaratıyor..

1|0
    0|0
  • kesinlikle Mr. Nobody!

2|0
    0|0
    • HA-Rİ-KA! :))) çoooook güzel :))

• oh yaa! filmi bilen biri çıktı sonunda. yüz kere falan izledim heralde ve hala ilk seferindeki gibi zırlıyorum. muhteşem bir film gerçekten. :)

• Ben de böyle güzel bir filmi nasıl bilmezler inanamıyordum. Gerçekten dediğin gibi tekrar tekrar izliyorum çok güzel ve hayata farklı bakmıştım izledikten sonra. :)))

• I give my first love to you
    My sister's keeper

1|0
    0|0
  • Babam ve oğlum...

1|0
    0|0
  • Fanaa ne aglamistim

Not seni seviyorum hem aglatan hem güldüren cinsten

1|0
    0|0
  • Hiçbir film o etkiyi bırakmamıştır bende.. Duygusuzum..
    Filme diziye ağlamam.

1|0
    0|0
  • Benim dünyam

1|0
    0|0
  • Öyle bir film çekilmedi henüz

1|0
    0|0
  • Incir Reçeli, Incir Reçeli 2, Benim Dünyam, Evim Sensin

1|0
    0|0
  • Aynı yıldızın altında.
    Son ayların en duygusallı filmi.
    Aşırı tavsiye ediyorum.

1|0
    0|0
  • Film değilde kitap önerebilirdim. :)

1|0
    0|0
  • Yeşil yol. net

1|0
    0|0
  • Kız kardeşimin hikayesi...

1|0
    0|0
  • Ben günce filminde çok agladim ya o başroldeki adami sevmem aslında ama harika bir film di

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    17
Yükleniyor...