Farklı kültürlere ilgili misiniz ?

Farklı kültürlere saygılı mısınız ?

yöresel güzellikler

farklı ülke insanları

inançları

ilginizi çekiyor mu ?

0|0
44

En İyi Kız Görüşü

• Bazı kişilerin dikkatini çeksem de İngilizlerin 18-19. yıllardaki haliine aşığım. Kültürlerinden tut, konuşma stilleri,saygıları,giyinişleri çok hoşuma gidiyor. Ben Müslüman olsamda, diğer dinlere de saygım var. Onların klise baskısından kurtulduklarından beri kendi benliklerini bulduklarını düşünüyorum. Türk insanına ters gelse de benim hoşuma gidiyor.

Diğer dikkatimi çeken şey de başka ülkelerdeki tarihi yapılar. Sırf onları görmek için dünya turu yapabilirim.

1|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• romanların çingenelerin hayatını çok severim... ohhhhhhhhhhhh sere serpee amannnnnnnnnnnn kim ne demiş ne yapmış bize neee çalınsın oynansın yensin içilsin hadi bakem şoparlarrrrrrrrrrrrr ohh ohhhhhhhhhh

0|1
    0|0
  • evet seviyorum..japonları severim mesela,son dönem kızılderelilere taktım...insana değişik şeyler katıyor..

0|2
    0|0
  • nerede farklılık orada ben. Dünya turu yapmak istiyorum :(

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Evet ilgimi çekiyorlar.Kızılderililerin doğa ile yaşamları,japonların saygı ve özgüvenleri,eski moların soğuğa karşı mücadeleri ve benimsemeleri,aborjinlerin bu evrende herşeyin bir şarkısı olduğunu düşünmeleri,afrikalıların sıcak kanlı ve gülümsemeleri ve ilginçdir meksikalıların bizim kültüre benzemeleri..

0|1
    0|0
  • başka kültürleri sevsemde. Türk kültürüne aşığım hele karadenizlere çok hayranım. Yaylada kuzu kesip 1 ay hayma da kalmaları engebeli araziye adapte olmuş kültürlerini.

Ancak küçüklükten beri japon kültürü ilgimi çekmiyor değil.

0|1
    0|0
  • Hemde çok merak ediyorum.Daha çokta farklı ülkelerden insanlarla arkadaş olup kültürlerini öğrenmek istiyorum.İnançları pek ilgimi çekmiyor.

0|1
    0|0
  • yaa böyle uzak doğu falan olmasın da her türlü varım

0|0
    0|0
Yükleniyor...