Nasıl davranmalıyım bundan sonra?

Bugün ilk kez buluştuk sanırım ondan çok etkilendim. O 27 ben 23 yaşındayım.Güzeldi hatta erken kalkıcaktım otur biraz daha falan dedi hiç sıkılmadık ikimiz de,sonra beni yolculadı,ilgilendi,karşılaştığımızda tokalaştık giderken öperek tokalaştık kendine iyi bak dedi ama numaralarımızı almadık.Eve gittikten sonra facede bi sürü aşk şarkıları paylaştım ama çevrimdışıydım hep,paylaştığım her şarkıyı beğendi,bi ara geç saat çevrimiçi oldum 5 10 dakika falan sonra konuşmadan çıktı,ya hissediorum etkilendiğini ama napmalıyım bu noktadan sonra sizce? OLgun biri olduğu için mi böyle davranıyor.?

Güncellemeler:
Derdiniz ne sizin istemiyorsanız yazmazsınız olur biter zorlayan mı var sizi,ne kadar saygısızmışsınız silerim üyeliğimi bi daha muhatap olmam sizle.
Neyse şikayetim yerine gelmiş cevap veren arkadaşlarıma çok teşekkürlerr:)
Neyse arkadaşlar facede konuştuk görüştükten sonra,o da hoşlanmış akşam görüşelim demişti ama ben kaç gündür dışardaydım ailem dolayısıyla dikkat çekmek istemiyorum bu akşam olmaz dememe çok tepki gösterdi, uykusuzum haftaiçi çok yoğunum bi hafta sonum var dedi,elimde olsa gelirim ama dedim bi türlü ikna edemedim,çıkcam faceten kib dedi,gitme dedim bekledi biraz,pes hala grşlm demiosun dedi engelledi beni:( bu ne yaaa

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• ee yanı artık bişeyleri yasamıs görmüş sazanlk etmek istemiyor. ve efendi biriyse bu saatten sonra günü birlik takılcak biri olmadıgı için biraz daha gercekci adımlar için nabız yokluyor. yani iki günde sevgili olmanın bi anlamı yok. 18 lik bebeler gibi muhabbetler yapacak değil ya. cok istiyorsan hamle yapması için tesvik et. ufak zarflarla bitir işi. bugun çok canım sıkılıyor falan gibi şeyler yaplas emınım cevap verir. sonrasında neyın var nolduya gelır olay. sonra ikinci bulusma sunu yapmak ıstıyo canım bunu falan derken olay canlanır. ve bi dahaki randevun için bulusmusken söz almayı unutma.

1|1
    1|3
    • Benim de duymak istediğim cevap buydu,evet efendi biri gerçekten,ya resimlerini beğendim bi kaç tanesini sonra vazgeçtim geri kaldırdım iyice saçmaladım sanki ,sanırım biraz üstelemeyip onu beklesem iyi olcak gibi

• Tabiki kaç yaşında olup ta hala çocuk gibi davrananlar da var ama bu gerçekten efendi benim nazarımda:)

• Arkadasim verdigin Cevap bence cokda iyi Cevap degil neden Arkadasin Yasi 27 diye hemen

günü birlik yasamaz diyorsun böyle biseyin Garantisi varmi onu birakdik nekadar Arkadasi

taniyorki bukadar israrci davraniyor ? Arkadasin yapmasi gereken kendi nabzi yoklayip ne

gercekden isdeyip isdemedigi olacak.

Olgun Erkegin davranmasi böyle olmaz engelemeler vesayireler bunlar Piskolojik baskidan baska bisey degil akli Sira böyle davranarak Prim yapacak Kizi Direksion gibi Kulanacak Anladin

Erkekler Ne Diyor 7

• Hic kafani takma dönüp dolasip sana gelecek bundan emin ol simdi Sende hic arama sorma bir

Kac gün bak nasil Mesaj atacak bak nasil arayacak simdi Senin bu Tavrinla onun Düsünmesii

saglayyacaksin buda Senin icin bir Kazanc olur.

O yüzden Lütfen Panik yok dedigimi Uygulamak var:)

Gelismelerden benide haberdar edersen memnun olurum.

0|0
    0|0
    • ya numaramı yazdım sonradan grşlm dedim bi aramadı bile beni,sonra engeli kaldırmış bu sefer de ben onu engelledim,bence istemio beni.

• Aslinda Senin gercek Sorunun ne biliyormusun ?

Bence Sen Kisi olarak kendini tanimiyorsun ?

Eger tanimis olsan Hayatda attigin adimlar daga farkli olurdu.

Eger Hayatinda birseyler yanlis gittiyse bunu degisdirmek Senin elinde .

Eger Hayatinda Iliskilerin Yanlis gidiyorsa ozaman Cözüm Sende

Eger Yardim isdersen ben hazirim Seninle yazismaya . Sen hazirmisin ?

• Tmm ekledım seni

• Arkadas agirdan Satmis kendii ve inan er gede gec bu is Yatakda biter.

Beklemedigin Tavri sergiledigi icin Kafani Kurcaliyor simdi Senin bir kac gün Gecsin aradan bak nasil degisiyor. Demedi deme

0|0
    2|0
    • Yok bu tarz olaylara sıcak bakan biri değil

• Yaa illaki bir Sevgilim olsun diyorsan bana Aday ol belki beni Kazanirsin kim bilir bak bende Evde kaldim.

Ben Yurtdisindayim ama bence sorun olmaz Asklarda önemli Faktör Iletisim onuda burdan yapariz olmazmi ne Senin basin agirir nede benim Nedersin Adaymisin Bana :) )))

• belkide o seni kadar etkilenmedi..

0|0
    2|1
    • Öyleyse de yapcak bişey yok

• ha bu noktadan sonra beklemelisin eğer hoşlandıysa mesaj atar..

ama bence o aşk parçalarını faln paylaşmasaydın biraz agırdan takılsaydın iyi olurdu.. (kaçan kovalanır)... :))

• Neyse oldu artık:) evet atarsa atar atmazsa devam hayata

• aşk şarkıları pek olmamış. ama gidişat genel olarak iyi. adam aceleci birisi değil galiba ve bu iyi birşey. akışına bırak ve kesinlikle kovalama onu. yani gitme üstüne. bırak, o adım atsın.

0|1
    2|1
    • Yaa üzmeyin beni:) beğenmiş işte aşk şarkısı dediğim de bi gülşenin yeni şarkısı bi de soner sarıkabadayı tuzlu su işte:D evet ya napıyorum ben bayan olarak fazla atlıyorum herşeye.

• Çok kasmışsın hiç gerek yok herşey bir şekilde yolunu bulur kasmayeter ki

0|0
    0|0
  • Akisina birakkkkk

0|1
    2|1
  • olgun bırı oldugu ıcın tabıkı de

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Biraz sakin ol.Bekle biraz.Ondan da yeşil ışık yakmasını bekle.Belki olumsuz bir yanıt verecek.Ama umarım vermez..

0|0
    0|0
  • bence önce aşk şarkıları paylaşmaktan vazgeç. indirme yelkenleri. biraz çek kendini öyle davran yani o gelsin sana o uğraşsın. zaten hoşlandıysa arar sorar mutlaka tekrar buluşmak ister. bu arada numaralarını almadan nası buluştunuz orasını anlayamadım ben?

0|0
    0|0
    • Ettim çünkü çalıştığı okulun adresini vs verdi bulunabilcek bi yerdi yani kime sorsan söyler dedi ve buldum da:)

• anladım:) bana oda senden hoşlanmış gibi geldi yoksa beğenmezdi paylaştıklarını. sen ilk adımı atmışsın şimdi sıra onda:)

• Yani eve gdr gtmez beğenmiş hislerime göre de beğenmiş gbi geldi işte bakalım bikaç g�ne belli olur

• Üyeliği silmene erek yok :) Gizli olduğun için çok etkileyeceğini sanmıyorum. Küfredeni şikayet et ya uyarılır ya üyeliği iptal edilir. Gördüğümüzü siliyoruz

0|0
    0|0
  • Bırak o sana gelsin

0|1
    2|2
  • .Eve gittikten sonra facede bi sürü aşk şarkıları paylaştım demişsin çook yanlış yapmışın

0|0
    0|0
  • nerde tanıştınız

0|0
    2|0
Yükleniyor...