Dabbe bir cin vakasına 2.kez gitmeli miyim?

Türk sinemasının şu ana kadar yaptığı en iyi korku filmi dabbe bir cin vakası git izle,hatta paranormal activity filminden çok çok daha korkunç bir film.Kesinlikle git ve sinemada izle.Bir daha böyle bir film gelmez.Amerikan filmlerini yalamayı görev bilenleri boşver.Sİnemada filmin son 15 dakikasında millet dehşetten birbirine sarıldı.

Güncellemeler:
Türk sinemasının şu ana kadar yaptığı en iyi korku filmi dabbe bir cin vakası gidip izlerseniz ne demek istediğmi anlarsınız.hatta paranormal activity filminden çok çok daha korkunç bir film.Sinemada filmin son 15 dakikasında millet dehşetten birbirine sarıldı.SOnunda büyü ile ilgili korkunç bilgiler var nazar boncuğu fatıma eli falan cinlerle ilgili deniyor.Bazı şeyleri anlamak için bir daha mı gitsem acaba!

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• Filmin adını bile okuyamıyorum kimse izletemez o filmi bana asla asla asla. Paranormal Activity bile izlememiştim.

1|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 8

• Paranormal activity ye korkunç diyen birinin tavsiyesine uyacağımı zannetmiyorum. Cin mi istiyorsun, gel bizim eski eve götüreyim.

1|2
    2|1
  • Gitme parana yazık...Bir defa katkıda bulunmuşun zaten...Dabbe 1 kötüydü..Dabbe 2 berbarttı, dabbe 3..bilemiyorum :d

0|0
    1|0
    • :D Haha gel buyur başımın üstünde yerin var meraklı

• :)) kötüydü ama :P

izlemeyenler okumasın da..:d

ikinci filmden hatırladığım...bütün İstanbul yanmış yıkılmış..üç beş kişi bir evde...televizyon çalışıyor hala..:d onu da geçtim...filmin özeti: duman geliyor..biri kayboluyor..bir duman daha..:d biri daha kayboluyor..:D bildiğin kötüydü..:P

• Benim asla seyretmicem bir filmdir bir arkadas önermisdide konusunu duydukdan sonra zaten tirsdim hatta simdi bile korkdum.

1|0
    0|0
  • izleyipte hayatımda yaptgm en büyük hata dabbeyi izlemek.

1|0
    1|1
  • paranormal activity korkunc muymuski?

2|1
    1|1
  • musallattan daha çok etkilendim ben

0|0
    0|0
  • birincisini izledim oyle bir etki birakmadi bu dedigin ikinci bölümmü öyleyse izlemek lazim:-)

0|0
    0|0
  • Yahu 1.sinde 1 ay lavaboya tek gidemedim:(

1|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 7

• Kapının arkasına saklanıp böh deseler daha etkili olur tahmin ediyorum

1|0
    1|0
  • bu kaçıncı fim? 1 ve 2 yi izledim, 2.si güzeldi. paranormal activity ile kıyaslanamaz.

1|0
    1|1
  • paranormal activity bana göre film bile değil.o zaman bunu izlememe gerek yok

1|0
    0|1
  • Git tabi kötü film izlemek de lazım arada.

1|0
    0|1
  • Adam gibi çekseler giderdim adamlar telefonla çekmiş filmi : /

0|0
    2|2
  • daha beni korkutacak bi filme rastlamadım

0|0
    2|1
    • Bosna da. Gelirmisin ki :O Yatırlar matırlar pöf. Evi resmen şehitliğin üstüne yapmışlar :O

• yoh yaf ondan demedim. cindi periydi hikayeleri okuyorum arada. gecen bir yazi buldum. link veremicem. adam esinin icine cin cagiriomus. birlikte oluomus. bu fanteziyi ben bile akil edemezdim.

• gecen denedim gelmedi. gelmio p**evenkler.

• Gideceğin salonun sahibi olsam 2 yetmez 3., 4.kez gel derdim..Ancak biz sıradan biriyiz, ne desem ki şimdi sana istersen git istemezsen gitme.

0|1
    2|1
Yükleniyor...