Açlık Oyunları serisini takip eden var mı? Serinin üçüncü filmi ne zaman vizyona girecek?

Aclik oyunlarindaki katniss peeta yi mi yoksa gale yi mi seviyo? Ve serinin 3. Filmi turkiyede ne zaman vizyona girecek?

0|0
38|35

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 35

• Bu ayin sonuna doğru cikar. Ama partlara ayrilmasini saçma buldum, harrt potter gibi bir seriyi bile partla sundular güzel olmuyor.

0|0
    0|0
  • Merhabalar öncelikle. Serinin 3. filminin adı Alaycı Kuş olucak ve aynen Harry Pooter ' in son filminde olduğu gibi 2 bölüm halinde girecek , Şİmdi konu hakkında spoiler verirdim ama neyse :)) Bu arada 21 Kasım 2014 tarihinde girdi diye biliyorum yani dün , daha benim de net bir bilgim yok ama araştırırsan sevinirim.

0|0
    0|0
  • 1. sini izlemiştim güzel filmdi

0|0
    0|0
  • Kitaplarına göre filmler kesinlikle çok kalitesizdi. Bu filminde tatmin etmeyeceği düşüncesi hakim kafamda. Sonunu söylemeyeyim kitabı okumadıysan izle gör

0|0
    0|0
  • İlk ikisi iyiydi yanlız artık şu yabancıların absürd sevgili yakın arkadaş ilişkileri beni sıktığı için bayadır bakmadım ama 17 kasımda çıkabiilir.

0|0
    0|0
  • kitabını okumuştum, spoiler yapmayalım şimdi..

0|0
    0|0
  • bunu gibi yapımlar öne çıkmaya basladı the maze runner uyumsuz gibi güzel filmler

1|1
    0|0
  • Biraz önce sinemada afişini gördüm, 21'nde giriyor ama gitmeyecem. Önceki filmlerini çok beğenerek izlemiştim ama başroldeki kızın yayılan fotoğrafları beni iğrendirdi. Kimsenin özel hayatı bizi ilgilendirmez ama ben tiksindim şahsen.

0|0
    0|1
    • Ne fotografi dur bende bakcam onlara

• Bulamazsın kaldırıldı hepsi. Nasıl duymadın sen?

• Gecen sene ygs lys sinavina hazirlaniyodum teknolojiyle hiç bir ilgim yoktu daha yeni yeni ilgilenmeye basladim

• katniss kaşar (hem filmde hem gerçek hayatta). yakın zamanda girecek tam tarih bilmiyorum sadece başladığım için izliyorum bu tarzda favorim divergent serisi

0|0
    0|0
  • İzlemedim bakayım bi.

0|0
    0|0
    • Bak bii hadi :)

• . Taşıyıcı Efsanesi/The Transporter Legacy (2015)

Taşıyıcı Efsanesi/The Transporter Legacy (2015)
      Taşıyıcı serisinin 4. filminde Jason Statham'ın yerini Game of Thrones dizisinin 3. sezonunda Daario Naharis karakterini canlandıran Ed Skrein alıyor. Serinin 5. ve 6. filmleri de olacak. Film 6 Mart'ta Fransa'da vizyona girecek.

• 2. X-Men: Apocalypse (2016)

X-Men: Apocalypse (2016)
      X-Men: Geçmiş Günler Gelecek (X-Men: Days of Future Past) filminin finalinden sonra yayınlanan sahneyle heyacanımızı daha da arttıran ve bu zamana kadarki en iyi X-Men filmi olacağı garantisi veren filmin yönetmen koltuğunda 4. kez Bryan SİNGERoturuyor. Film 27 Mayıs'ta Amerika'da vizyona girecek.

• ilk filmi izlemiştim güzeldi

0|0
    0|0
  • 1 ve 2 yi izledim ne diye izlediysem :((

0|0
    0|0
  • Ikincisinde kitaba göre bayagı batırmışlardı bakalım 3 te ne olacak

0|0
    0|0
  • geçen yapımcı beni aradı ne zamn vizyona sokalım diye ben de benden haber bekleyin dedm

0|0
    0|0
    • Yaaa gercekten mi :P

• Ayy bak bu ayin 21 i olurrr cokta mutlu olurumm zahmet olmazsa bir haber veriver:)

• filme benimle gitçeğ, ne söz verirsen olur :))

• 17 Kasımda
    Açlık oyunları serinin üçünçü filminin birinci bölümü geliyor. Eğer istanbuldaysanız biz suareye gidicez. İsterseniz sizde gelebilirainiz

0|0
    0|0
  • kitaplarını okudum film çok tırt kaldı kitapların yanında

0|0
    0|0
  • 21 kasım diye biliyorum. :)

0|0
    0|0
  • Kitabı filminden daha güzel bence

0|0
    0|0
  • en kısa zamanda..

0|0
    0|0
  • 3kitabida 2kez okudum ama son yaptiklari tamamen ticari çıkar 2ye bbölmüş ler filmi.

0|0
    0|0
  • Cok guzel di kitap filmler beklentimi krsilamadi

1|0
    0|0
  • cok zor 2016 2015 mıydı neydı son fıllmı

0|0
    0|0
    • Ben bu ayin 21 diye biliyorum fragmanlari falan yayinlandi

• Atmostim ama neseee :P

• bekle tır beklletır sıkıntı yok :D

• Bu hafta vizyona girecek

0|0
    0|0
  • sevmedim onu millet birbirini öldürüyor aqqqq

0|0
    0|0
  • çok yakında

0|0
    0|0
  • Haftasonu gidiyorum. Birlikte gidek mi :-)

0|0
    0|0
  • 3. sü de mi çıkacakmış

0|0
    0|0
  • Cinemaximum. com dan butun filmlerin gosterim tarihine bakabilirsin

0|0
    0|0
  • Kitabını okudum mükemmel okumalısın ;)

0|0
    0|0
  • 21 kasımda ckcakkk

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 37

Yükleniyor...