Yer önerisi olan biri var mı?

Evde otur otur acayip sıkılıyorum. Birine benimle gelsene desem orucu bahane edip gelmiyor. Böyle tek başıma gidip bol bol fotoğraf çekebileceğim ve hiç sıkılmayacağım bir yer önerir misiniz?

Güncellemeler:
İstanbul.

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• sabah çık sahile denizi çek martıları çek gece de arabalar hareketliyken fotoğrafını çek, farların dağılması çok güzel bi görüntü oluyor (:

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 15

• Bence evde otur modayla ilgili bişeyler araştır bahceniz varsa bahçenizi sula yada ufak bi bitki yetiştir zaman geçer olmadı saçlarını yap artık ne diyeyim

2|0
    1|0
  • İstanbul olduğunu varsayarak Florya'daki İstanbul Akvaryum'da güzel vakit geçirebileceğini ve bol bol fotoğraf çekebileceğini düşünüyorum.

0|0
    1|0
    • Evet düşünebilirim. Zaten orayı çok merak ediyordum

• Ya da 4.leventte Sapphire var gökdelen... Onun seyir terasından bol bol resim alabilirsin ayrıca 7D skyride diye 10 dakikalık bir sinema var helikoptere binmiş gibi oluyorsun çok keyifli

• İstanbuldaysan eminönünü iyice gez derim fotograf cekebilecegin bir çok yer var.Onun dışında çengelköy,kuleli,beykoz diye uzanan sahil kısmını da cok severim ve tavsiye ederim:)

0|0
    1|0
  • atla gel izmire beraber fotoğraf çekilelim kız çok eğlenceli olur işte :D

0|0
    2|0
  • Hangi tarafdasın istanbulda bilmiyorum ama miniaturk panaroma 1453 gülhane büyük ada albatros topkapı müzesi sultanahmet veya çık istiklale ordan güzel kareler yakala oda olmadı beni çağır fotoğraflarını çekeyim :)))

0|0
    1|0
  • Nerede yaşıyorsn ?

0|0
    1|0
  • ankarada mogan gölüne gitceksin çimenlerin üzerine yayılcaksın uyucaksın çok huzur verir inanki :D

0|0
    1|0
  • Gazoz kapağı koleksiyonumun resmini çekmek istemezmisin :(

1|0
    1|0
  • amasraaa yakınsan dene

0|0
    1|0
  • film dizi ne varsa izle:d

0|0
    1|0
  • bar a git bence tek takılanlar orda hep ben öyle yapıyorum konuscak biri geliyo bazen :)

0|0
    2|0
  • Uzun bi süre tatmin eder seni Miniatürke git -_-

0|0
    1|0
  • gel beraber çekelim istersen..

0|0
    1|1
  • Tarlabaşına geç orda çok güzel fotograflar yakalarsın...

0|0
    1|2
  • levent e gıt

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sultanahmet'e git.Ayasofya'nın penceresinden Sultanahmet Camii bir başka görünür.Ordan yürüyerek Eminönü'ne in bir sürü resim çekecek tarihi yer var yol üzerinde.Eminönü'nde de Haliç'i ,Galata Kulesini görüntüle.O da yetmezse ordan da bir İstiklal'e çık.

0|0
    1|1
  • polonezköy,e git.

0|0
    1|0
Yükleniyor...