"Unutursam Fısılda" filmi nasıldı?

İzleyenler duyum alanlar film nasıldı?

Lütfen internetten yorumlara bakarak puanlamalara bakarak atıp tutmayın ben zaten baktım gerçekten izleyenlerden yorum istiyorum.

0|0
20|12

En İyi Kız Görüşü

• Mükemmeldi. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Bu ara çıkan filmlerin hemen hepsine gittim en iyisi " unutursam fısılda".

0|0
    0|0
    • Yıldızlar arasında filmine gittin mi?

• Gittim. Pek iyi değildi. Çok uzundu sıkıldım. Belki sen seversin çok beğenen arkadaşlarım oldu.

• Aynen bende gittim o yüzden sordum hiç beğenmedim sıkıldım uzundu ve apollo 13 armageddon gibi filmlewri izlemiş biri olarak çok hoşlanmadım

Erkekler Ne Diyor 12

• flimi izlemedim ama izleyen arkadasim bana sunu dedi
    abi tam senlik flim :))

sinemada izlemek zor gibi duruyor netten izleyeegim uıygun zamanda

0|0
    0|0
  • izleyemedim
    malesef :/

0|0
    0|0
  • filmin sonunda koparır dedim ama beklediğim olmadı. Çağan Irmak takip ettiğim bir yonetmendır. Filmin sonunda yaptığım yorum ''param boşa gitmedi''

0|0
    0|0
  • çok güçlü bir film değildi. çağan bey yaptı Hümeyra oynadı diye güzel olmuştur düşüncesiyle izlendiği için beğenilecek yönler aranıp bulunabilir.

0|0
    0|0
  • izledim. ya film hoş duygulandırıyor ama konu yine o kadar orjinal değil sıkıntı orda

0|0
    0|0
  • Oldukça başarılı bir film olmuş oyunculuklarda yeterli bence

0|0
    0|0
  • Izlemedim henüz.

0|0
    0|0
  • gidemedim ona yaaa :D

0|0
    0|0
  • süperdi yaa bir de hoşlaitıgım kızla izledim :)

0|0
    0|0
  • Ben gittim ve cok etkilendim. Bir ara gözlerim doldu ve 1 hafta etkisinde. kaldım

0|0
    0|0
  • izleyelim o zaman

0|0
    0|0
  • Benim gibi duygusuz bir adam ı bile duygulandırdı harikaydı 😀😀

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Fragmanını izlediğim anda beni acayip heyecanlandıran bir filmdi. Zaten vizyona girdiği gün gidip izledim. Tek kelimeyle muhteşemdi. Çok tatlı bir konu ve eminim hayatında bir yere dokunacak bir film. Müzüklerde harika izlerken hüzünleniyorsun ama eğleniyorsun da. Ayrıca film bitince hayallerin sana saçma gelmiyor. Umutla doluyorsun. Evet ya diyorsun hayat var dışarda, ben varım, hayallerim var ve bir gün gerçek olacaklar , ben bunu yapabilirim diyorsun ve hayatında keşkelerin olmamasının harika bir şey olduğunu görüyorsun. Zaten hayat sana çok teşekkür ederim diyerek yapıyor Çağan Irmak finali :) Vakit kaybetmeden git ve izle :)

0|0
    0|0
    • Benim gibi hızlı yaşayıp pişmanlıkları keşkeleri olmayan biri için balla kaymak desene

• @leni o insanlar zaten filme ağlayan tiplerdir ben ise gurur duyup salondan çıkmış olacağım :)

• Hayatında keşkelerin varsa artık olmaması için umut doluyorsun :)

• Çağan Irmak'tan kötü diyebildiğim bir şey çıkmadı şu ana kadar.
    Gittim ve beğendim.
    Geçmiş ve şimdiki zamanı güzel harmanlamıştı yine.
    Ağlatıyor da güldürüyor da.
    Oyuncular, müzikler, görüntüler, kostümler...
    Her şey iyiydi.
    Tabi bazı ufak geçiş noktaları saçma geldi bana.(Kızın kaseti lüks bir yerde dinletmeye çalışması mesela)
    Ama yine olsa giderim dediğim filmler kategorisine girebilir.

1|0
    0|0
    • ben de senin gibi düşünüyorum yönetmenine aldanırım filmlerin izlemeden bende bıraktığı izlenimlerde senin yazdığın gibi inşalla pişman olmam.

• 70 li yılların havasını vermeye çalışan bazen güldürüp sonlara doğru gözleri buğulandıran iki defa sinemada izleyecek kadar sevdiğim bir filmdi. Aldığım en büyük mesaj ise çıkar sağladığı için değil, sevdiğin için yaptığın tercihlerden pişman olmuyorsun sonu ne olursa olsun. sonuç olarak bence güzeldi :))

0|0
    0|0
  • içlerinde ne güzeli unutursam fısıldaydı, diğer filmlere göre. unutursam fısıldayı ayrı olarak eleştrirsem, filmin başından sonunu tahmin edebiliyorsunuz konu klasik. yine de izlenebilir, tavsiye ederim. tek hüzünlendiğim sahme ayperi ile kocasının ilişkisi.

0|0
    0|0
  • Harikaydı! 😍❤

0|0
    0|0
  • Filmlerin çoğu 2. bolumden itibaren guzellesir. Ama bu film gerçekten başarılıydı. Ilk andan itibaren gözümü kırpmadan izledim ya :) yoğun duygulu sahneler vardı arkadaşım hemen sulu göz ağladı. Iyi di ya başarılı 👍

0|0
    0|0
  • Gideceğim söylerim.

0|0
    0|0
    • Bu akşam gideceğim ben de benden erken gidersen yaz :)

• Bende gidemedim. Sanırım beraber gitmeliyiz:D

• Bu bir işaret olabilir haklısın :) çarşamba günü gideceğim sinemaya ama ama beyin ikiye bölündü deliha mı unutursam fısılda mı :)))

• Suandaan itibaren gitmeyi düşünüyorum ama deliha da düşündürüyor hangisine gtsem ya

0|0
    0|0
  • Sıkılmadan izledim, izlenmesi gerekli diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • Gerçekten mi? hangi filme benzio

• Yıldızlar arsında adlı filme gittim ağlarım diye ama klasik uzay filmiydi apollo 13 ve armageddon dan aşağıda kalıyordu hiçbir şey hissetmedim bu filmden bu yüzden unutursam fısılda filminde de aynı hayal kırıklığı yaşamak istemedim sordum o yüzden demet akalın gibi gidip paramı istiyorum diyesim geldi ^^

• :)) Bir şeyler hissedeceğine eminim boş bir film değil. Ama dramatik yönü çok ağır değil, ağlamayabilirsin. Aynı zamanda komik sahneler de var. İnşallah pişman olmazsın, parayı hakeder :) İyi seyirler :)))

• Dandik ve berbat

0|0
    0|0
  • Ben cok begendim.. en basta skci gelse de muthisti bence. Filmde ozellikle 'bir mazi bin hatira' ve 'sevdim' sarkilarini mutlaka dinlemelisin..

0|0
    0|0
  • Beğendim şahsen

0|0
    1|0
  • İzlemedim, güzel olduğunu söylüyorlar.

0|0
    0|0
  • Dün izledim 1.15seansı Gerçekten çok ağladım çok güzel İzle derim ben

0|0
    0|0
    • Biraz anlatır mısın ben kararsızım..

• Ay bu kızda hep bir hasta rollerde zaten tipi de hasta hasta veremli gibi.. ne dicem eğlenceli tarafları var mıydı ve aklında kalan en etkili sahne hangisi?

• Yok pek eglencili rolu yoktu.. ölen kocasının hayalini goruyordu ve peşinden gitmesi çok dokundu bana.. ablasının da zaten ondan sonra kalbi yumusadı

• Çok beğendiğim, izlerken keyif aldığım nadir filmlerden..

0|0
    0|0
    • Hangi filme benziyor?

• En etkileyici sahnesi nedir aklında kalan?

• Ayperi ablasına bulanık kafasıyla "napıcaksın sen benimle" diye sorduğunda, ablasının sarılıp ağlayarak çocuk avutur gibi yapamadığı her şeyi yapacağını söylediği sahnede uzun zamandır tuttuğum göz yaşlarını tutamayıp ağladım

• Çok güzeldi tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Arkadaslarim harika oldugunu soyledi bir ben gidemedim sanirim

0|0
    0|0
  • Gitmeyi çok istiyorum ama vakit yok

0|0
    0|0
  • ızlemedım herkes cok begendıgın soyluyor bende gıdıcem ama delıhaya gıtmenı tavsıye ederım

0|0
    0|0
    • delihaya gideceğim o kesin zaten çok merak ediyorum.

• @vassili27 seni dinleyeceğim 3 kişinın yanılacağını sanmıyorum :)

• iyi edersn :) ilk kadin komedi filmi diye bir izleyelim dedik. fragmanda gorduklerin disinda hicbise yok. hic gulmedik maleseff

Yükleniyor...