Arkadaşlar tek tip müzik dinleyenleri anlamıyorum

Merhabalar.Ben ruhsal durumuma göre müzik dinlemeyi çok severim.Arabesk rock rap.pop yabancı hiç farketmiyo.Bazıları bu karaktersizlik falan diyor.Ne alaka bazen nostalji bile dinlemek hoşnutluk veriyor.Yada arabesk dinlemek eziklik abazalık gibi neden algılanıyor

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• canım ne isterse bende onu dinliyorum..bazen klasik müzikle başlıyorum,sonra etnik müzikler dinliyorum..canım sıkılıyor hip hop,rock,yada güncel pop..canım sıkılıyor alaturka,tsm,bazen de orhan gencebay dinleyesim geliyor..güzel olan dinlenir..

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• her türlü müziği dinlerim türk sanat müziğide dinlerim yeterki bana hitap etsn gerisi muhim değil:)))

0|0
    1|0
  • Bize de tek tip müzik dinlemek hoşnutluk veriyor. Anlamak zorunda değilsin ki

0|0
    1|1
  • bende çeşitli dinlerim hem bu link hem de bu link

1|0
    1|0
  • ben de senin gibi düşünüyorum bunun karaktersizlikle alakası yok sonuçta müzik ruhu doyurur ve her an aynı şey yenmez farklı müzik türleri de dinlenmelidir bence de arada.:)

0|0
    1|0
  • Arabesk dinlemek abazalık mı :O Ben de dinliyorum kimse abazasın demedi bana. Ben de ruh halime göre dinlerim. Ama çoğunlukla yabancı rock gruplarını tercih ederim

0|0
    1|0
  • Mislum gursesten tut rihanna bazen serdr ortc bile dinlerim mozart bile duman herkesin her sarkisi dinlemmez ama arada com guzelleri olur

0|0
    1|0
  • Ruh halime göre her tür dinlerim.

0|0
    0|0
  • Bende öyleyim sorun etme bence ağzı olan konuşuyo zaten :D

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Secilen muzikler ruh haline gore degisir. ornegin ben

bakarsin muzeyyen senar dinliyorum.bakarsin ozlem ozdil dinliyorum

bakarsin ortami yakalamisim tiesto . pakito.dj ama.ibrahim celik dinliyorum

ama uskudar musiki cemiyetine uye bir insandan da techno dinlemesini bekleyemezsin

olay insanin ruh halinde bitiyor

0|0
    0|0
  • Arabesk rap dinleyenin yanından geçmem.

0|1
    1|0
  • müzik zevki insanın ruh haline göre değişir, asıL ruhsuz tek tip müzikte takılı kalanlar :)

0|0
    1|0
Yükleniyor...