Kuşak çatışmasına inanır mısınız? İnsanlar yaşlandıkça çocuklaşıyorlar mı?

Kuşak çatışmasına inanır mısınız? Vee insanlar yaşlandıkça çocuklaşıyorlar mı?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• bunu en iyi yaşayanlardanım. evde 4 kuşak farkla yaşamaya çalışıyoruz. ve ananem benim eve gittiğimde kızlarla ilgilenmemi kıskanıyor. "gelince hep onlarsanız. onları bulursun beni bulamazsın" diyor. dedm öldüğünden sevgililer günü gibi çeşitli önemli günlerde (8mart da dahil) hediye bekler. kendi acayip bakımlı bir kadınken ve bana da hep bunu öğütlerken şimdi eşimi kıskanıp evde bakımlı olmamı istemiyor. "ne gerek var boşver" :))))) diyor. çocuklaşıyorlar kesinlikle...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• var tabi ki bizim zamanımız da lafı da burdan gelir:) şimdi ki yaşlılar bizim gençliğimzi de böyle şeyler yoktu derken bunalan gelecekteki yaşlalar da o zaman aynı şeyi söyleyecek :)

0|0
    0|0
  • Vardır..

Bizler bizden yaşca büyüklerin yaşında hiç olmadık, ama onlar bizim yaşımızda oldular.. Sevdikleri için ve korumak için çok şeyimize müdahale etmek istiyorlar..

0|0
    0|0
  • İnanırım tabi ki. Yıllara bağlı beklentiler, gelenekler, davranış stilleri değişir ülke gelişimine paralel olarak.. Ve bazı insanların da oturmuş alışkanlıkları vardır ki bunları isteseniz de pek oynatamazsınız yerinden..

0|0
    0|0
  • kuşak çatışması kesinlikle var bende bu konudan çok dertliyim zaten offf bide ebeveynler yaşlandıkça gerçekten çocuk gibi olmaay başlıyorlar bunu babamda çok fazla görebiliyorum..

0|0
    0|0
  • evet var kuşak çatışması..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Çatışmaya inanmam, yaşlandıkça çocuklaştıklarına inanmaya gerek yok zaten öyle:)..

0|0
    0|0
  • İnanmazmiyim babama senin yaşadığın dünya ile şimdiki dünya farkı diyorum sonrasında demez olaydım diyorum bizimki kuşak çatışmasından çok kuşaklar arası dünya savaşı çıkıyor

0|0
    0|0
  • evet kuşak çatışması var.

bu sonsuza kadar olacak.

eskiden... ile başlayan cümleleri bizde kuracağız.

iyi kötü,güzel çirkin herzaman olacak.

sadece şekil değişecek.

0|0
    0|0
  • Hem de nasıl. Yaşlandıkça çocuklaşıyorlar bu da dogru garip garip huylar, alışkanlıklar çıkıyor ortaya

0|0
    0|0
  • 80 kuşağı ile 50 kuşağı arasındaki çatışmalar şiddetli bir şekilde devam ediyor,diğer kuşakları pek deneyimlemedim :)

0|0
    0|0
  • kesinlikle, buyukler bazen farkli algiliyor insani ne yazik ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...