Kapat

Türkler beyaz mıdır yoksa Asyalı mı :S

ben avrupada oturuyorum burda bi arkadaşım var geçenlerde konusuyoduk bu konuyu kendisi avganistanlı yani asyalı ve ben beyazım dedimde hayır sende asyalısın diyo yani biz türkler beyaz mı asyalımız kafam karıştı :S

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bem beyazız

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 15

• bizim asyalılığmız mı kalmış ya kavimler göçünde gelmişik avrupaya biz artıkın avrupalıyız arkadaşına böyle söyle

1|0
    0|0
  • Asyalılar beyaz değilmi? Ben mi yalnış biliyorum ya :D Hiç zenci japon görmedim :P

0|0
    0|0
    • :D ama beyaz asyali denmez ya sadece asyali denir

• Tükler beyaz dır Asyalılarda sarı benizlidir.

0|1
    0|0
  • Kendimizi Avrupalıyız diye kandırmayalım. Biz Anadoluyuz Avrupaya özeneceğiz diye soyumuzu ve sopumuzu da inkar etmeye gerek yok. Türkiye kuruluşundan bugüne asimile oldu ancak asla Avrupalı olmadık ve olmamalıyızda. Her

0|0
    0|0
  • Asimile olmadan önce garanti Asyalıydık;şimdi ise ne oldugunu kimse bilmiyor:sonucta kurt,turk,cerkez,iran,afgan,ermeni,sırp vb... gibi mukemmel bi karısım var ortada aynaya bak ve ne olduguna en iyi sen karar ver:)

0|0
    0|0
    • onu cildimin rengine gore degil irkimin rengine gore yazmaliyim ama :)

• Ozaman Kurcalamaya gerek yok nerden geldigimiz belli sonucta,kahverengi yada bozkırtopragı diyebiliriz rengimiz icin

Kızıl derili filmleri goruntunun kafanda canlanması icin yeterli olucaktır:)

Kuzeybuz denizine yakın olan kavimlerin ten rengide soluk beyaz a yakın diye biliyorum ...

• Beyaz ne Asyalı ne ? Asyadan beyazıda, esmeride, buğdayıda buralara geldik göç ettik...1000 yıl önce...Niye gizlisin ? ne saklıyorsun ?..

0|0
    0|0
    • ya bi form dolduruyorum inglzce ordaki secimlerde beyaz asyali zenci latin falan yaziyo e bende beyazi (white) sectim. isteyen gizli sorabiliyosa bende sorarim benim hakkim değilmi bisey gizlemiyorum ben hep gizliim :)

• Ten rengini soruyor..beyaz yazacaksın.

• Atatürk ün açıklamasını araştır google denen aletten.Sarı ırktan gelme değiliz der.

0|0
    0|0
  • valla orasını bilmem ama türkler adamdır bi orasını bilirim :)

0|0
    0|0
  • tabiki asyalıyız...bütün Türk ırkı orta asya dan Altay Ural daglarından geldik.lütfen iyi araştırın

0|0
    0|0
  • Hepimiz kırmayız

0|0
    0|0
  • Türklerin soyu dünyada en karışık millet. Ama Orta Asya'dan geldiğimiz için Asyalıyız.

0|0
    0|0
  • Aslen aslında Asya :)

0|0
    0|0
  • asyalılar zaten beyaz oluyor, her ikisi de mevcut bizde

0|0
    0|0
    • yani bi form doldurdumuzda ordaki secimlerde white/black /hispanic/asian yaziyo bende beyazi sectim ama her ikisinide mi secmeliyim anlamadim

• Asyalılar mor mu? Sorun sacma

0|0
    0|0
  • asyalı olsaydık penisimiz küçük olurdu

0|0
    0|0
    • bamya ifadesi küçük olanlar için kullanılıyor zaten yanlışlık olmasın.

• bamya değil salatalık bizim ibare

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• Şimdi şu an içinde yaşadığımız Türk diye nitelendirdiğimiz topluluk Türk değildir. Sadece adımız Türkiye .

Osmanlı Türk değildir. Uzaktan akrabadır ama değildir. Arap+Bizans karışımı bir topluluktur.

Yani Osmanlı diye nitelendirilen Anadolu insanıdır. Asya'yla pek bi alakası yok.

Yaptığımız sadece Asya'daki Türklerin adını ve kahramanlıklarını sahiplenmek.

Türkiyede sadece 3 milyon TÜRK yaşıyor. Değişik adetleri var ve genelde safkan olanlar Budist'tir. Boyları 1.60-1.70 arasıdır. saçları siyah, kumral benizli, çekik + küçük gözlüdürler. Hiçbi sosyal aktiiviteleri yoktur. Gün boyu ineklerler. :D

Yeni biriyle tanıştıklarında kadın yada erkek farketmez pat diye sarılırlar . :D

Eşlerine çok güvenirler, çok sadıklar, bir adamın eşi yeni tanıştığı birine gidip sarılsa adam kıskanmaz, kadın da aynı şekilde . Çünkü sarılmak onlar için tokalaşmak gibi birşey. BUNU KÖTÜYE YORAN BİZLERİZ.

Evlenmek üzere olan bir Türk kızını , onu almak isteyen bir erkek ziyarete gelir. 3 gece kızla aynı yerde yatarlar. Kızın ailesi bu durumu farketse bile bişey demez. (Bu 3 gecede anladığınız gibi bişey yapmazlar yada fantezi yaşamazlar) erkek 3 gecede kızı ikna etmeye çalışır. edemezse çeker gider bir daha uğramaz.

--- ama TR sıınırları içinde bunu devam ettiremiyorlar ne yazıkki. Koydum akıllılar hep cinsellik anlayıp dalga geçiyolar ----

Yani türkler asya kökenli sarı ırktır. Peki Asyadaki diğer milletlerle akrabalarlar mı ?

-- Asyada başta 2 tane medeniyet vardır. Türk ve Çin. Karaanlık çağa dayanır bu medeniyetler. Diğerleri bu medeniyetlerden yada bu medeniyetlerin kırılmasıyla türemişlerdir.

0|1
    0|0
    • ben turkum osmanli turkum ama gurcistandan gocen turklerdeniz senin soyledigin hicbirini turklerin yaptigini sanmiyorum bizde oyle degil yani erkek kizdan hoslanirsa ailesine soyler istemeye giderler yaninda yatmak gibi bisey asla duymadim :p

• Safkan kalabilmeyi başarmış olan Kazak Türklerinin gelenek ve göreeneklerini bbi araştır istersen :)

• Orta Asya'dan göçtüğümüze göre Asyalıyız.

0|0
    0|0
  • hicbirimizin artik safkan olmadigimiz dusunulurse bir halt degiliz derim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...