En çok merak ettiğiniz ülke neresi?

Biz dört kız grubuz. Dördümüzde gezmeyi ve macerayı çok seviyoruz. Ben aksiyon hastasıyım. Allah nasip ederse inşallah ilk Kore Daha sonrasında Londra ve New York gibi yerleri ziyaret etmek istiyorum. 60 yaşıma da gelsem giderim. Kızlarla şehirleri gezmeye başladık şimdilik bunla idare ediyoruz

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• İnşallah her şey gönlünüzce olur ve hayallerinizi gerçekleştirirsiniz.
    Ucuz uçak biletlerini takip edebilirsiniz. Başta TK (Türk havayollarının) ve akabinde diğer havayollarının sitelerinden kampanyaları takip ederek hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Örneğin skyscanner gibi aracı şirketleri de sakın göz ardı etmeyin. Orada da çok kampanyalar oluyor. Çok uygun fiyata bilet almanız mümkün oluyor.

New York daha genç yaşlardayken sevdiğim bir şehirdi. New York'ta yaşamayı hayal ederdim ama Amerika'nın maddiyatı öne alan yapısından hoşlanmıyorum. Avrupada bir çok yeri gördüm. Artık bir anlam ifade etmiyor. Shanghai'ya gittim ve orayı tekrar görmeyi çok isterim. Eğlenceli bir yer. Ayrıca Atina ki sık sık gittiğim bir şehir, kendimi iyi hissettiğim bir şehir.
    Gerçek hayalim ise Moğolistan. Türklerin anavatanını, Orta Asya'yı görmeyi çok istiyorum. Uzun ve çorak steplerde göçebe hayatı yaşayan atalarımızın izinden gitmek isterdim. Teknolojinin henüz bozmadığı bu geniş topraklarda jeep'le günlerce yol yapmak isterdim. Geçmişi yansıtan izlerin peşinden koşmayı hayal ediyorum...

0|0
    0|0
    • Çok güzel, teşekkürler sizin gibi düşünen erkek sayısı minimum maalesef. Çoğu kişi boş iş diyor Ülken neyine yetmiyor filan. Ama bende sizin gibi düşünüyorum
      Tek çocuğum ailem biraz üstüme düşkün bıraksalar şimdi giderim. Bir çok dil kursuna gidiyorum ülke tanıtım Şenlikleri oluyor kaçırmam ki bu hafta yine Geliyolar biz kızlarla kendi aramızda almanca konuşuyoruz

• İnsanlara size, beni veya herhangi birisini yaftalamaktan çekinmezler. Mutlaka bir kulp takıp sizi yıpratmaya çalışacaklardır. İbadet edersiniz inancınıza laf ederler, inancınız yoktur yine laf ederler. Ben hep şunu düşünürüm; bu hayat size bahşedildi. O zaman başkalarının ne dediğine hiç takılmayın. Zaten yurtdışında bulunduğunuz sürece özel yaşamın mahremiyetinin ne güzel oturtulduğunu göreceksiniz. Hele ki Almanya gibi bir ülkede her inanca ve görüşe saygı vardır.
      Yenilikten korkan insanlar bağnaz (dini açıdan bahsetmiyorum) kişilerdir. Onlardan size yarar gelmez. Siz hayallerinizin peşinden koşmaktan çekinmeyin.
      Umarım Brandenburg kapısını görür ve Münih'in buram buram tarih kokan sokaklarında kendinizi kaybedersiniz.

• EİC seçimi için teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 7

• Bir çok büyük ülkeyi görmeyi çok istiyorum. ABD, İngiltere , Fransa , Almanya , Rusya , Japonya , Hindistan , Mısır , Çin , Güney kore , İsviçre , Hollanda , Norveç... Böyle gider. Her yerin tarihi yerlerini , geleneklerini görmek isterdim.

0|0
    0|0
  • Kesinlinlikle asya ülkeleri Kırgızistan Kazakistan Özbekistan türkmenistan doğu Türkistan Moğolistan ve Japonya en çok gitmek istediğim yerler

0|0
    0|0
  • Çini merak ediyorum

0|0
    0|0
  • İspanyaa :) Matadorların Ülkesi :D

0|0
    0|0
  • amerika

0|0
    0|0
  • Kısa süreli olarak değil de ilerde yaşamayı istediğim bazı ülkeler var. Özellikle Norveç ve İzlanda.

0|0
    0|0
  • abd. japonya. ukrayna. ispanya.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...