Arabesk Dinliyorum. (Bir bakar mısınz?)?

Yaşım 23. Arabesk dinlerim ağır dinlerim benim ruh halime hitap eden müzik tarzıdır. Yani herkes dilediği müziği dinlemekte özgürdür. Yani kimseye pop, rock vs neden dinliyorsun diyemezsin. Koyu Müslüm Gürses, Azer Bülbül, (Ahmet Kaya) vs. Dinlerim. Yani çevremde ki insanlar nedense çok yadırgıyorlar. Yani arabesk dinlenirmiy miş vs. Şimdi sorunun yapısı itibari ile basit gözüküyor. Onun için her türlü eleştriye açığım. Ağır abi takılanlar ya da özentilerden değilim. Aracım da, evimde müzik dinleyeceğim zaman arabesk dinlerim. Müzik insana huzur vermesi gerekir. Kişinin yaşantısına en azından hitap etmesi gerekiyor. Ben böyle düşünüyorum. Cevremden çok eleştri alıyorum. Hani kro luk yapma gibisinden cok takılıyorlar. Beinm durumumda olan arkadaşlar var mı bu arada? Düşünceleriniz neler?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Bende arabeskrap dinliyorum

0|1
    0|0
    • Şaşırmadım cunku arabesk dinleyen tanımış oldugum bayan cok var. Müzik tarzımızdan dolayı bizleri eleştirelere bogmaya çalışanlara içerleniyorum. :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• arabeski çok dinlemesemde melanko rapi ve bazı arabesk rap şarkılarını seviyorum :D etrafta dinleyince tepki olduğundan gizli gizli dinliyorum bende her insanın zevkleri farklıdır yapacak birşey yok :D onların dinlediği metal rock şarkılarda bana saçma geliyor ama onlar ortalıkta dinleyince çekinerek değil hava atarak dinliyolar toplumun kafa yapısı bu çünkü :D arabeskin kötülenmeside hep o son ses açarak geçen faça şahinciler :D

0|0
    0|0
    • ben çekinmiyorum :) yani çekinecek bir durum oldugunu zannetmiyorum. Yanlış anlama şahin'e binip son ses müslüm ya da ahmet kaya dinlemiyorum elbet. kimseyi rahatsız etmediğim halde milletin dinlemiş oldugum şarkıya takıntısı :)

• azer gullu orhan muslum cengiz bunlarla buyuduk ulean beacisini sktiqlerm

0|0
    0|0
Yükleniyor...