Otel için sizce Sıraselviler caddesi mi, Asmalı mescit caddesi mi?

İstanbula gidicem.Sıraselvilerde star otel buldum birde asmalı mescitte şen palace ve elan hotel buldum sizce hangisinin konumu daha iyi? güvenlik acısından ve diger acılardan? veya bu hotel hakkında bilginiz varmı? öneriniz varmı?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ikiside sakat yerler otelleri tabii ki bilmiyorum isin nerde ona gore soyleyelim.Nerde olman lazim.

Batakhanelerin bulundugu yerler...

Gecelik fiyat range soylermisin?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Önce fiyatlarına bak...Taksiim anıtının tam arkasında YKB nin olduğu bölgede 20 tane otel var...Oralara bak...Daha temiz ve kaliteli yerler..Green park otel ve Point otele bak. ...Daha bir çok otel var...Netten ara..taksim otelleri yaz gir..Para sorunu yoksa en yenisi Divan otel...Büyük parkın kenarında..

0|0
    0|0
    • Bir çok yerlerde kamu kurumlarına ait misafirhaneler var..Öğretmen evleri var..Otelcilik okulunun uygulama otelleri var..Tek kişilik oda 40 Lira.. üç kişilik oda 100 Lira...Netten istanbul öğretmen evleri yaz , ara...telefon aç yer ayırttır..taksi ile dolaşma ..Dünya para tutar..Sah. com. da günlük kiralık evler var 24 saat dayalı döşeli evler 45 - 100 Lira arası...Onlara bak..

• ögretmen evlerine halk girembiliyormu?

• Boş oda varsa alıyorlar..Bütün kamu kurumlarına ait misafirhaneler yine öyle...Otelcilik okullları yine öyle...Netten bak telefon aç sor...Tek kişilik banyolu, tv lu normal odalar..40 lira - 45 Lira..

• Otel illa oralarda tutacaksan The Marmara tavsiyemdir ama o tarafda meydana 5 dakka yürüme mesafesinde fındıklı tranvay duragına 1 dakka uzaklıkda yürüme mesefasi günlük kiralık daire var sürekli kullandıgım ev zaten rahat rahat girip çıkıyosun

0|0
    0|0
  • bi kaç günlükse bende kalabilirsin...

0|0
    0|0
  • asmalı mescit

0|0
    0|0
  • sıraselviler biraz daha sakindir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1