Aramızda İtalya'yı görme şansına erişmiş olan kaç kişi var ? Türkiye ile kıyaslayın

Aramızda İtalya'yı görme şansına erişmiş olan kaç kişi var ? Türkiye ile kıyaslayın

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• trieste-napoli-ancona ve venedik' i görme şansım oldu. en çok trieste yi beğenmiştim. tarihi binaların çokluğu ve bakımlı olması etkilemişti beni.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 17 yasında Turkıyeye gelmısın bence hep ıtalya da kalmalıydın benım vatanımın her bir karışı senin italyana bin basar

0|0
    0|1
    • Bende türküm hanımefendi babam türk annem italyan'da bundan sizene böyle bir yorumu yapma gereğini neden duydunuz ayrıca öyle bin basar falan mağara eğitimi ilemi büyüdünüz .

• Kıyaslama amacım bu değil italyanları türklere benzetirler hatta bize yapı tarih sanat açısından en çok benzeyen ülkedir bunu biliyor musunuz herneyse zaten yanlış anladığınız için teşekkür ederim sayın türrrkkk

• Hayırdır sayın türk ne oldu cevabınızı bekliyorum .

• babam türkiyeden daha güzel olduğunu düşünüyo ben görmedim de

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Akdeniz insanlarının ortak yönleri çok fazla.Adamlar tembel bir kere.Keyiflerine düşkünler.Yaşlı nüfus çok fazla.İnsanlar çok şık.İtalyan erkekleri yakışıklı filan değil,orada ki takımları filan kim giyse yakışıklı olur.Her yerden bir heykel,bir tarihi eser filan fışkırıyor.Bir benim heykelim yoktu.Şehir içi trafikte scooter'a binmiş takım elbiseli hatunları/adamları görmek mümkün.Turizm ile ayakta duruyor denilebilir.Yan kesicilik,dolandrıcılık çok fazla.Güzel ülke.

Ayrıca link

0|0
    0|0
  • ingilterede 9 ay kaldım ben türkiyeden güzel olduğunu söyleyebilirim. prensipliler, cadde ve sokakları çok temiz insanlarının pek sıcak kanlı olduğu söylenemez ama yinede yaşanılabilir bir ülke diyebilirim. muhtemel italyada da böyle bir benzerlik vardır...

0|1
    0|3
  • Şarapları güzel, mimarisi güzel, daha temiz

1|0
    0|0
  • askerlik sayesinde Catania şehrine 2 defa gitme şansı buldum.benim dikkatimi çeken mimari yapılarını geçmişten bu güne çok iyi korumuşlar modern yaşama adaptasyonunu çok iyi aktarmışlar.ve insanları oldukça sıcak kanlı.

0|1
    0|0
  • Herkez mimari falan demiş de anadoludaki tarihi eserleri onların tarihlerini kimse bilmiyor ki .. Türkiye ile kıyaslayıp ülkemizi yetersiz gördüğüm 2 ülke var bunlar da abd ve ingiltere . gerisi fasa fiso

0|1
    0|1
  • Benim ülkemin konyasına trabzonuna değişmem italyanın en güzel şehrini

1|0
    0|1
  • Benim vatanım koyunu bile farklı bakıyo italyan koyunundan beea.Nabıcam italyayı. :p

0|0
    0|1
  • görmedim biseyde kaybettiğimi sanmıyorum italya fransa bunların tr yle çok farkı olduğunu sanmıyorum bi almanya italya abd olsa gitmek isterdim

0|0
    1|0
Yükleniyor...