Gitar çalmak istiyorum heves ettim nasıl başlayayım öneriniz nedir?

Gitarın G'sını bilmiyorum ama ne zamandır hevesim var çalmaya başlangıçta kursa gitmeyecem kendim. uğraşacam sizce nasıl başlayayım

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle heves varsa ugrasicaksin iyi bir noktaya gelmek için. Adım adım gidiceksin. Hemen akorlara gecmiceksin. Başlayalı 1 hafta olsun hemen bu şarkıyı calayim deyip basaramaman gitarı bırakmana nedne olabilir. Adım adım gidince herseyi calarsin. Öncelikle kurs a gitmek yerine evde de çalışabilirsin. Program hazırla kendine şu günde şu saatte gitar derslerim olucak. 1 saat çalış mesela. Çalışmalar için selim ışık var youtube ta Electro gitar için anlatımı ama zaten benzer yine klasik/akustik gitarla. Onun dışında gitar dersi veren kişiler var youtube ta. Takıldığın sorular olursa yardimci olurum

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim klasık gitar mı alayım akustik gitar mı

• Bende senin gibi yapacam :D beni heyecanlandırıyosun valla :d

• Heycan iyidir 8 yıldır aynı heycanla gitar çalıyorum. Bambaşka bişey kendi müziğini yapman :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• ilk baş müzik kulağının olması gerekir müzik kulağın varsa her türlü öğrenirsin internetten notaları öğren sonrası gelir :)

0|0
    0|0
    • Müzik delisi birisiyim ama müzik kulağı nedir onu bilmiyorum :D

• kulaktan nota çıkarmak diye birşey var o olaya deniyor :)

• Hmm inşallah vardır o zaman kanka :D

• Güzel bir özel ders al. Ben afedersin wc ye giderken bile çalıyorum şu an profosyonel olmama rağmen hala çalışıyorum çalışırsan yaparsın

0|0
    0|0
    • Çok istiyorum zaten ama başlangıçta kursa verecek param yok öğrenciyim biraz kendim bişeyler kapmak istiyorum sonra kurs. İnternetten parmak hareketleri (egzersizi) ile başla yazıyo sen ne dersin

• Kardeşim neyi olmaz diyosun ya devir internet devri bir baktım adamlar en ince ayrıntısına kadar anlatıyolar benim arkadaş 30 günde internetten çok sey öğrendi ayrıca kuzenlerimiz. elektronik. gitar çalıyo grupları var olmazsa onlardan yardım alırım

• Onlardan yardım alırsan olur ama tek başına Olmaz kardeşim yıllardır bu. işlerin içindeyim

• Akustik gitarla başlamanı tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • Akustik gitar ne oluyo ben 70 80e alacam işte bir tane

• Kanka başlangıç ya daha parmak egzersizi yapacam 1 ay akustik ne kadar ki

• Sitelere bak biraz 2. el akustik gitar araştırırsan uygun bulabilirsin.

Yükleniyor...