Herkesten kitap okuma tavsiyesi alıyorum faydası neler kitabın?

Kitap oku diyeni çok. Ne yapıyor kitap ne değişiyor hayatımızda. Kitap okumak derken illa elime bir kitap alıp okumam mı gerek internetten okusam da aynı mı

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• bir ortama girdiğinde sap gibi kalmıyorsun başta. Yani en başta kendini geliştiriyorsun. Empati kabiliyetin ve insanlarla iletişime geçmen kolaylaşıyor. Daha seri pratik ve mantıklı düşünüyorsun. Ortamda sözü geçen biri , Kızlarla çok rahat arkadaşlık kurabilen birisi oluyorsun. Ve daha fazlası..

0|1
    0|0
    • Kızlarla arkadaşlık kuramam doğru hiç kuramadımda şimdiye kadar. Sebebi utangaçlık. Kitap okuyunca utangaçlığım gidecek mi

• Hayır , o konuştukça gidecek ama ilk önce konuşacak bir şeylerin olması lazım

• Konuşacak birşeylerim olsa da yaklaşamıyorum

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Konuşma akıcılığına çok katkısı var çok faydasını gördüm..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Okumayı geliştiriyor, bilgilendiriyor felan bunlar ayrı.
    Kendini bulduğun bir kitaba rastlarsan hayatını değiştiriyor cidden.
    Kendi tarzına uygun kitaplar okuyarak devamlılık sağlayabilirsin bence. ^_^

0|0
    0|0
    • İlla elime bir kitap alıp okumam mı gerek internetten okusam aynı etki olur mu

• Kesinlikle aynı etkisi olmaz:)
      Kitabın ruhu bir başka.

• Kitap okumadığımdan hiç kitabım yok: )

• anlatılanları daha çabuk anlarsın, daha düzgün ve güzel konuşursun ve daha iyi dinlersin çünkü kitap okumak bütün dikkatini verip kitabı yazanı dinlemektir aynı zamanda. internetten de okuyabilirsin tabi ama benim tavsiyem kitabı eline alıp okuman.

0|0
    0|0
    • Okurken kafam başka yere gidiyor ve okuduğumu unutuyorum ne yapabilirim

• ilk başlarda sessiz bir yerde okumayı dene kütüphanede mesela. zaten kendini alıştırdıktan sonra gürültülü yerlerde bile anlayabileceksin okuduğunu ve dikkatin dağılmayacak

• Büyük resme odaklanma yeteneği gelişiyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...