Korku gerilim filmi izlemek istiyorum :)

şöyle arkadaşlrıyla giden gruplar vaarya bi yere kyboluyolar ada falan onun gbi güzel film biliyomusunuz? yada herhangi bi korku gerilim ama şöyle korkuyim :D ramazan olduğu için tvde pek film vermiyolar dini filmler hariç

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçek bir olaydan alındığı söyleiliyor biraz gerçek gibi biraz da gerçek değil gibi ışıkları kapa ve '' KARADEDELER'' bunu izlemeye çalış bir

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 13

• üç harfliler mutlaka izlemelisin. GErçeklik payı olduğu için insan daha çok korkuyo çok etkileniyo ve geceleri düşünmeden edemiyo. düşününcede uyuyamıyo. yani kısacası psikoloji bozuluyo biraz :)

0|0
    0|0
  • I spit on your grave güzel filmdir izle :)

0|0
    0|0
  • Ruhlar bölgesi yada the others izle pişman olmasın

1|0
    0|0
  • Riddick Günlükleri

Derin Karanlık

Güzel Fİlmdir.

0|0
    0|0
  • collector

0|0
    0|0
  • the serbian izle ama küfür etme bana

0|0
    0|0
  • çığlık izle panpa bak ismide çok korkunç bana güven

0|0
    0|0
  • kesinlikle the descent 1-2 yi ardarda izle tam senin aradığın gibi bir film.

0|0
    0|0
  • 6. his

0|0
    0|0
  • kişisel gelişişm oku boşver

0|0
    0|0
  • çernobil diye bir film... kesinlikle tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • her dakikası gerilim dolu. Sinemada izlerden 3 4 kişi kaçmıştı filmden :D çığlık atmamak için zor durursun.

• aa izliycem o zaman kesinlikle sağol :)

• google a yaz çıkar

0|0
    0|0
  • the ring

drag me to hell

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ölüme davet.

0|0
    0|0
  • dabbe son çıkanı süperdi

0|0
    0|0
  • evdeki düşman. O tür filmleri de nasıl beğeniyosan ben senaristlere yapımcılara sövüyroum sürekli :D

0|0
    0|0
    • izledim onu çok güzeldi ya :D . böyle kayboluyolar sonra bi katil falan çıkıyo öldürüyo falan seviyorum öyle filmleri aslında bide sevdğm onların gittği yerleri ilk onların keşfetmeleri tam benlik psikopatım sanırım :D

• evdeki düşman filminin konusu daha farklı diye biliyorum arkadaş grubu falan yoktu ya

• yok onu öneri olarak söyledim. Evet konusu farklı benim de cırladığım bi filmdir hatta :D İlk defa :D

• mumya yı izle keyifli

korku istiyorsan şeytan çarpmasını izle yada cinli bişy ama gece uyuyamazsan yaz bana:

0|0
    0|0
  • canım mis gibi animasyon komedi romantik komedi varken ne korkuusu :(

0|0
    0|0
    • hayatımda belki 5 yada 6 ekz komedi aşk türü filmler izlemişimdir :D ma bütün korku filmlerini izlemşimdir hastasıyım ya

• Korku kapanı.. :) Tavsiye edilir..

0|0
    0|0
  • paranormal activty serisi ve dabbe çıktı yeni son onu gör bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...