Komik fıkralar...Biraz gülmeye ne dersiniz

arkaşlar akşam akşam biraz gulelim ne dersiniz soyle guzel komık fıkralar paylaşırmısnız ?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Bir kasabanın kilisesinde papaz vaaz vermektedir. Konu kasaba nüfusunun azlıgına gelir ve papaz halkı çocuk yapmak için ''Eşiyle cinsel ilişkide bulunan her kimse bir tabur düşman askeri öldürmiş kadar sevap kazanır'' der. Vaazdan sonra evine dönen çiftlerden birinde kadın kocasına yaklaşır ve ''Hadi kocacım bi tabur asker öldürelim'' der. Kocası kabul eder ve sex yaparlar. Aradan yarım saat geçer, kadın yeniden gelir, ''Hadi kocacım bir tabur düşman askeri öldürelim'' der. Adam yine kabul eder ve yeniden birleşirler. Aradan bir saat geçer, kadın yeniden gelir, ''Hadi kocacım bir tabur daha öldürelim'' der. Adam oflaya puflaya kabul eder, yeniden birleşirler. Bunun üzerinden 1 saat geçer kadın yine ister, adam istemeye istemeye ''olur'' der, bu sırada çıkarttıkları sesten rahatsız olan ogulları gelir odaya;

''Ya çok gürültü yapıyorsunuz uyuyamıyorum''

Babası yakınır;

''Ne yapayım oglum, düşman askerleri ananın şeyine karargah kurmuş, öldür öldür bitmiyor!''

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Temel'in geçkince ama hiç evlenmemiş kızı hakkın rahmetine kavuşuyor ve Temel Dursun'a mezar taşı ısmarlayarak taşın üstüne aşağıdakilerin yazılmasını istiyor :

Bakire doğdu bir döne

Bakire yaşadı çok sene

Bakire öldü fakire

Temel kızı Fadime

Dursun bunu çok uzun buluyor ve Temel'e bu metnin mezar taşına sığmayacağını söylüyor. Temel'de o zaman kısalt diyor. Dursun'da peki diyip aşağıdaki beyti yazıyor mezar taşına:

Temel kızı Fadime,

Açılmadan iade..

1|1
    0|0
  • Temel bir is için bir fabrikaya başvurmuş.

Fabrika da 12 tane vesikalık fotoğraf istemiş.

Temel kara kara düşünmeye başlamış, ‘vesikalık fotoğrafı nasıl çektirecem ben simdi’ diye.

Durumu Idris’e açıklamış. O da demiş ki:

- üzülme Temel, geniş bi arazide bi çukur kazarız, sen sadece vesikalık kısmın gözükecek şekilde çukura girersin, ben de senin resmini dedemden kalma yadigarla çekerim, demiş.

Temel kabul etmiş ve yer ve zamanı ayarlamışlar.

Buluşma vaktinden önce Temel Buluşma yerine gidip 12 tane kuyu kazmış.

Idris gelince şaşırmış:

- Yahu Temel, niye 12 kuyu kazdin ki, demiş, ben zaten 12 tane fotoğraf makinesi getirmiştim.

1|0
    0|0
  • temel ile dursunun çok gaddar bi ağası varmış.bunlara çok eziyet etmiş. bu ikisi yemin etmiş bu ağa ölünce mezarına sıçcaz diye. derken ağa ölmüş ve bunlar ağanın mezarına gitmiş başlamışlar üstüne sıçmaya.

bide bakmışlarki ağanın oğlu elinde tüfekle geliyo. hemen boklarının üstüne şapkalarını kapatmışlar. ağanın oğlu kaldırın lan şapkaları demiş. bide bakmışki mezarın üstü bok.yiyin lan çabuk hepsini yosa vururum demiş.

bu ikisi başlamışlar yemeye. dursun hepsini yiyememiş .

-temel yardım et birazınıda sen ye şunun demiş.

temel:

-lan ayı ne vardı o kadar sıçacak yiyebileceğin kadar sıçsana. :-)

link

0|0
    0|0
    • şarkıyıda paylaşırım gerekirse diyon yanı :D

• o muzigin neyi guzel ya :D hahaa izlemedin herhalde

• izlemedim zaten :D sapık ca deyınce :D

• temel bir gün... neyse bosver

0|0
    1|3
  • Böö bla bla :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bugün bi arkadaş anlattı, çok hoşuma gitti. bi laz fıkrası anlattı. laz hep diyomuş ki çevresine, “ben bak hastayım, ben hastayım, ben hastayım” diyomuş, kimse dinlemiyomuş kendisini. “ben hastayım, ben ölücem, bana bakın” filan…

sonra demiş, “ben ölürsem mezar taşıma böyle yazın” demiş. mezar taşına yazmışlar: demiş ben hastayım dedim dedim bana inanmadınız, bak noldu şimdi?

heheh. ha? yani, bizim lazın mezar taşında öyle yazıyomuş. ben hastayım dedim dedim bana inanmadınız nooldu şimdi? gördünüz mü?

0|1
    0|2
Yükleniyor...