Gitar çalsam bakarlar mı ?

arkadaşlar benim hiç kızarkadaşım olmadı. lisede folklor ve türk sanat musukisi kursuna yazıldım kızarkadaş bulurum diye olmadı. üniversitede her haftasonu en piyasa barlara cafelere gittim şişe şişe içki açtırdım. her haftasonu gezilere katıldım orda da olmadı. 2 yıldır 4 tane dans kursu değiştirdim hiçbirinde olmadı. ispanyolca kursuna başladım 3 hafta önce de ordada olmuyacak gibi bişeyler. sizce gitara başlamalı mıyım bu yaştan sonra ? yoksa yoga kursunamı gitmeliyim ? (bi arkadaşım ordan sevgili buldu)

0|0
9|4

En İyi Erkek Görüşü

• Birkaç sebepten ötürü şu ana kadar başarısız olmuş olabilirsiniz :

1) Yaptığınız her işin amacını belli etmek (örneğin dans kursundaki genç bayanın sizin oraya niçin geldiğinizi hemen anlaması)

2) Fazla aktif davranmak (hedefe kilitlendiğiniz kızları çok kısa sürede bezdirmek)

3) Değiştirilemez sebepler (kısalık, çirkinlik, kassızlık, şişmanlık)

İlk iki durumu değiştirebilirsiniz. Bu size başarı getirebilir. Böylece, varsa 3. duruma dair çekincelerinizi de geride bırakmaya hazırlanabilirsiniz.

Hâlâ olmuyorsa ;

1) "Incel" (zoraki bakir) destek gruplarına katılın, orada sizinle aynı problemi yaşayan birçok hemcinsinizi görebilirsiniz.

2) Arkadaşlık sitelerine katılın. En azından hedefe kilitli olursunuz ve amacınızı direkt belirtebilirsiniz. Ücretli ve yerli sitelere katılabileceğiniz gibi; şu anda sitenin kuralları gereği adını zikredemeyeceğim birtakım ücretsiz yabancı sitelere de katılabilirsiniz (ki burada nispeten makul sayıda Türk bayan bulunabiliyor)

İyi şanslar.

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• hıc sevmıyorum su gıtar calan erkeklerı yaa :(

0|0
    0|1
    • ben çalmıyorum.

bi şansım var mı ?

• hııı o zaman takıl sen o kıyılarda .

• akdeniz kıyıları oldu bu tamam anladım

• bana bunu hatırlattın link

0|0
    0|0
    • kötü bişey mi o

?

• malesef ıse yaramıyor ınsanlıga onem verıliyor

• sağlık olsun :(

• bırak gitarı mitarı sen sadece kız arkadaş bulcam diye çabalama o gelir.

0|0
    0|0
  • :D umutsuz vaka

0|0
    0|0
    • sen manyakgüzelsin tabi yok böle dertlerin :(

• yoo dert demeyelim tabi

ama ömrümde 1 kişiyle cıktım. AZ kişiyle çıkmış olmamı sorun diye düşünmüyorum. yalnızım mutluyum

• Eskidendi o

0|0
    0|0
  • Kız arkadaş için mi gitar çalcaksın? Sen baştan kaybetmişsin :(

0|0
    0|0
  • hahhahhahahahaahah:))kusura bakma ya:))

0|0
    0|1
  • Sanatın içine ettiniz.

0|1
    0|0
  • Belki

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• puhahahahahah ulan kız arkadası folklorde mi bulcan gideydin batı tarzı danslara hadi neyse tango çaça salsa falan folklor ne la ( Folklerü severim ama kız tavlamak için yanlış tercih)

+kız arakadasın olması için neden bukadar kasıyosun onuda anlamadım 25 yaş ustusun işe gidiyosundur iş yerinde hıc kız yok mu onlarla 1 2 muhabbet kur yap bişeyler abi yoga kursu ne ya :D

0|1
    0|0
  • bu yaptıklarının üstüne bence zurna çal

0|1
    0|1
    • sen de davul çalarsan sünnetlere gideriz.

• Amaç farklı. Birşeyler ögrenmek icin gidecegine kız arkadaş bulmak için gidiyor ve bulamıyorsun cokg arip.

Bence sen en iyisi kpss kursuna aöf kursuna git. orada kesin bulursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...